A cântat pentru părinții lui Ștefan Bănică, acum urcă pe scena X Factor

Antena Sport Publicat: 19 noiembrie 2020, 7:02 / Actualizat: 11 mai 2021, 18:31

Comentarii
A cântat pentru părinții lui Ștefan Bănică, acum urcă pe scena X Factor

Silvia Mitrache face show la X Factor

Silvia Mitrache, o craioveancă stabilită de 30 de ani în Italia, îndrăgostită de muzică și care a cântat în Franța, în Germania, dar și în România, îi încântă în această seară pe jurații X Factor. Mai mult, Silvia, care a urcat pe scenă în trecut și alături de nume mari din România, precum Margareta Pâslaru, Mirabela Dauer sau Angela Similea, îi va dezvălui lui Ștefan Bănică faptul că a avut ocazia să cânte și pentru părinții acestuia. ”Cred că aveați 13-14 ani când eu cântam la un bar aici în București, când ați venit cu mama și tatăl”, îi va spune aceasta, dar juratul are un răspuns pregătit. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Demonstrația de forță pe care o va face Silvia Mitrache, dar și ce alți concurenți vor urca pe scena X Factor, telespectatorii pot vedea în această seară, de la ora 20.30, la Antena 1. Dacă până acum jurații aflau abia la finalul audițiilor ce grupă le va fi repartizată, în cel de-al nouălea sezon X Factor, Loredana, Delia, Ștefan Bănică și Florin Ristei au fost anunțați încă de la început mentorul cărei grupe vor fi, ceea ce îi va face să ia decizii mult mai strategice. 

Așadar, în sezonul 9 X Factor, Loredana va fi mentorul grupei de băieți sub 24 de ani, Florin Ristei a primit Grupurile, Ștefan Bănică va căuta factorul X în rândul fetelor de sub 24 de ani, în timp ce Delia crede că are categoria câștigătoare: Mixt este grupul pentru concurenți de peste 24 de ani, iar până acum jurata X Factor a câștigat în ambele cazuri când a mai fost mentorul lor – în 2013, alături de Florin Ristei, iar în 2018 împreună cu Bella Santiago.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Care e cel mai mare jucător "şlefuit" de Mircea Lucescu?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
17:43

Un fost jucător de la FCSB, ironii la Gigi Becali: “Acum văd că e Faci Ce Spune Mirel!”

17:33

Ianis Zicu şi-a luat la revedere de la Farul Constanţa: “Nu este o decizie uşoară”

17:10

Rapid – FC Argeș LIVE TEXT (18:30). Giuleștenii, obligați la victorie pentru a mai visa la titlu. Echipele de start

16:54

Răsturnare de situaţie! Cristi Chivu primeşte o lovitură dură la Inter: “99% se face”

16:39

Jannik Sinner a revenit pe locul 1 în clasamentul ATP! Cum arată ierarhia masculină după Monte Carlo

16:32

Americanii sunt cu ochii pe David Popovici la Otopeni şi au dat verdictul: “Toate scenariile spun că da”

1 Atac incredibil la Chivu, după ce Inter s-a apropiat de titlu: „Supraevaluat și arogant” 2 Scenariu de urgență pregătit de FIFA: șansă pentru Italia la Mondial. De ce România nu e luată în calcul 3 Farul i-a găsit înlocuitor lui Ianis Zicu! Componentul Generației de Aur, marele favorit 4 Efectul neașteptat al „masacrului electoral” din Ungaria. Ce se întâmplă cu Sepsi și Csikszereda 5 Como 3-4 Inter. Ce nebunie de meci. Inter revine de la 0-2 și face un pas uriaș spre titlu 6 Gigi Becali, “păcătos” chiar în prima zi de Paște. A fost lăsat fără permis pentru viteză
Citește și