Pablo Sommaruga a fost condamnat la 18 ani de închisoare în 2004. Acesta a stat 16 ani după gratii, iar un judecător a decis să îl pună în libertate.
Bărbatul s-a întors acasă, însă a avut o surpriză neplăcută. Vecinii care îl știau de când era mic l-au așteptat și l-au luat la bătaie.
Motivul este crima pentru care a fost închis Pablo în 2004. Acesta a răpit copilul unui bijutier, pe care l-a torturat pentru a primi bani de la tatăl său.
Bărbatul a mers atât de departe încât l-a ars cu țigara și chiar i-a tăiat un deget copilului pentru a-l trimite tatălui. Acesta a fost prins și băgat la închisoare, însă vecinii se pare că nu au uitat faptul ca Pablo a torturat un copil.
- Bărbatul era după gratii din 2004
- Acesta răpise un copil
- Vecinii nu au uitat crima
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de hochei e live în AntenaPLAY (15-31 mai)
- Olandezii surclasează pensia ruşinoasă pe care Mihai Neşu o primeşte de la statul român. Câţi bani ia din Olanda
- (P) Aplicații bancare mobile în România
- (P) Ce elemente schimbă instant aspectul unei locuințe
- Cine este românul care i-a interzis visul Alexandrei Căpitănescu de a scrie istorie la Eurovision
- Jurnal Antena Sport | Mai greu cu traficul

































