Vila are 6 camere, un apartament pentru oaspeţi, curte cu piscină, dar şi finisaje de lux. Este casa unde Anamaria Prodan se simte ca acasă. Asta chiar dacă are 11 case, pe trei continente.
"Las Vegas, America, acolo este sufletul meu, viaţa mea. E reşedinţa mea din acte. Petrec în avion jumătate din viaţă. Laurenţiu nu poate călători, dar eu o fac pentru toţi copiii mei. O viaţă în avion", a spus Anamaria Prodan, la Kanal D.
Anamaria Prodan, comision de 1.000.000 de euro
Anamaria Prodan a dat cărțile pe față. Impresarul a dezvăluit câți bani a făcut din fotbal. Soția lui Laurențiu Reghecampf susține că a făcut milioane de euro din fotbal.
Primul transfer făcut de Anamaria Prodan a fost cel al lui Adrian Iordache în Rusia, iar comisionul a fost de 15.000 de euro.
”Am făcut mulți bani din fotbal. Niciodată nu i-am scocotit. Pe lângă banii pe care îi fac, am și pierderi enorme, cu antrenorii și fotbaliștii. Ar trebui să mă întreb câți bani mi-au rămas, cred că sunt milioane de euro”, a declarat Anamaria Prodan.
- Anamaria Prodan a primit un cadou de un milion de euro
- Laurenţiu Reghecampf este cel care i l-a oferit
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- În ce a investit Adrian Ilie primul milion de dolari! Din ce face acum o avere: “E mai bine să nu ştie lumea”
- (P) Cele mai populare 5 tipuri de rochii de seară pentru evenimente speciale
- Milionarul român care merge cu metroul în Bucureşti nu a mai ţinut cont de nimic şi riscă o amendă uriaşă
- Românul celebru care se căsătoreşte din nou la 80 de ani, după ce şi-a înşelat fosta soţie cu menajera
- Cât a plătit Ioana Țiriac pentru a fi martoră la un moment istoric. Fiica magnatului român nu s-a uitat la bani

































