Închide meniul

Anamaria Prodan a dezvăluit calvarul prin care a trecut Mariana, prima soţie a lui Laurențiu Reghecampf. Ce i-a putut face Reghe

Antena Sport Publicat: 6 iulie 2022, 12:43

Comentarii
Anamaria Prodan a dezvăluit calvarul prin care a trecut Mariana, prima soţie a lui Laurențiu Reghecampf. Ce i-a putut face Reghe

Mariana Pfeiffer, alături de fiul ei / Instagram

Anamaria Prodan a dezvăluit calvarul prin care a trecut Mariana Pfeiffer, prima soţie a lui Laurenţiu Reghecampf. La fel ca şi în cazul agentului, Reghe ar fi intentat mai multe procese pentru a nu plăti pensia alimentară.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Prodan a ajuns în aceeaşi situaţie şi ar avea de primit 50.000 de euro de la Reghe. Conform salariului său de la Neftchi Baku, Reghecampf ar urma să plătească 5.000 de euro pe lună. Reghecampf mai are de achitat bani şi retroactiv.

Click.ro susţine că ar fi vorba de 25.000 de euro restanţe şi încă 25.000 de euro din banii pe care i-a primit după rezilierea contractului cu Universitatea Craiova.

Anamaria Prodan a dezvăluit calvarul prin care a trecut Mariana Pfeiffer, prima soţie a lui Laurenţiu Reghecampf

“Mă rog, este treaba lui ce deschide și ce face. Clar că va ajunge cumplit… Mă uit înapoi și realizez ce au trăit Luca și fosta sotie… la fel a făcut și atunci. Același scenariu, dar eram prea îndrăgostită să văd. Acum înțeleg că e obișnuit să facă așa mizerii copiilor lui.

La vremea respectiva, același traseu l-a avut. Procese peste procese deschise fostei soții tot pentru a evita pensia alimentară. Dacă nu existam eu, cine știe ce se întâmpla cu situația aceea urâtă de atunci. Repet, nu aveam ochi să văd atunci. Credeam toate minciunile şi aberațiile lui Reghecampf”, a spus Prodan, citată de realitateasportiva.net.

Reclamă
Reclamă

Mariana Pfeiffer, părăsită de Laurenţiu Reghecampf după 13 ani

Prima căsnicie a lui Laurenţiu Reghecampf, cea cu Mariana Pfeiffer, s-a terminat după 13 ani, când actualul antrenor al Universităţii Craiova a decis să se însoare cu Anamaria Prodan. Culmea, şi a doua căsnicie e pe cale să se destrame tot după 13 ani. Laurenţiu Reghecampf a decis să o părăsească pe Anamaria Prodan tot după 13 ani.

Silvana Peng, mama iubitei lui Luca Reghecampf, speră ca tânărul să nu aibă aceleaşi „apucături” ca tatăl său.

„Aş prefera ca Luca să nu ia nimic negativ de la nimeni. De aia eu am și spus ”nici nu vin să vă văd, eu trebuie să știu doar că sunteți bine în relația voastră. Nimic concret, doar că sper ca peste 13 ani să n-o văd plângând pe Asiana și eu să mor ca mama Marianei Pffeifer (n.r. prima soție a lui Reghecampf).

Reclamă

Că dânsa așa a murit, aproape de data când a fost anunțată că după 13 ani s-a rupt relația dintre Mariana și Laurențiu. Atât de tare s-a frământat femeia aia, până a murit. Dar asta e, fiecare are o karmă, fiecare plătește bunele și relele„, a spus Silvana Peng într-un interviu acordat fanatik.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cum se va termina derby-ul etapei a 13-a din Liga 1, Dinamo - Rapid?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
1:51
Charles Leclerc, mirat şi el că a prins podiumul în calificări în SUA: “O mare surpriză”
1:42
“Cu Max nu se ştie niciodată” Reacţia lui Lando Norris după ce a terminat pe 2 calificările în SUA!
1:33
Reacţia lui Max Verstappen după ce a obţinut pole-position-ul în Statele Unite: “Maşina a fost foarte puternică”
1:10
România – Franţa, 18:00, LIVE VIDEO. Tricolorii vor aurul la European, după calificarea istorică în finală
0:46
România – Germania, 14:00, LIVE VIDEO. Tricolorele luptă pentru aur în finala Campionatului European!
23:59 18 oct.
VIDEOMax Verstappen pleacă din pole-position în MP al Statelor Unite! Cursa e duminică, de la 22:00 (Antena 3 CNN, AntenaPLAY)
1 VIDEORomânia, în finala Campionatului European la masculin şi la feminin! Victorie istorică pentru tricolori 2 Neluţu Varga pregăteşte “bomba” la CFR Cluj. Îl vrea pe Marius Şumudică antrenor, după revenirea lui Marian Copilu 3 Anunţul lui Gigi Becali despre plecarea lui Charalambous şi Pintilii 4 Metaloglobus – FCSB 2-1. Scor umilitor! “Lanterna clasamentului” a îngropat speranţele de titlu ale lui Gigi Becali! 5 Decizia radicală a lui Gigi Becali după ce FCSB a suferit umilinţa campionatului, fiind învinsă de Metaloglobus 6 E oficial! Ioan Ovidiu Sabău a plecat de la Universitatea Cluj
Citește și