Închide meniul
Foto

Anamaria Prodan, atac furibund după escapada lui Laurenţiu Reghecampf

Antena Sport Publicat: 30 iunie 2021, 13:03

Comentarii
Anamaria Prodan, atac furibund după escapada lui Laurenţiu Reghecampf

Anamaria Prodan, atac furibund după escapada lui Laurenţiu Reghecampf

“Eu sunt Anamaria Prodan și, în viața asta, orice iubită, prostituată, amantă, chat-istă, orice ar exista în viața asta pe Pământ lângă bărbat, lângă prieten, sau la brațului unui prieten sau al soțului meu, eu nu mă voi coborâ la nivelul acestor femei, să ameninț, să plătesc interlopi… Culmea, interlopi care se autodenunță! O prostie mai mare nu am auzit în viața mea! Ca să… ce?! Să dau valoare unor astfel de femei?

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, atac furibund după escapada lui Laurenţiu Reghecampf

Eu sunt Anamaria Prodan și nimeni pe Pământul ăsta n-o să mă aibă la mână cu ceva, n-o să cer în viața mea nimic nimănui, pentru că sunt capabilă să pot să fac orice, fără să cer ajutorul nimănui! Iar cine a spus despre mine asemenea nenorociri, doar așa… ca să îmi strice imaginea… Eu nu am nevoie de interlopi ca să îmi rezolv problemele. Ce să zic? Cine greșește plătește!”, a spus Anamaria Prodan, citată de spynews.ro.

Declaraţiile Anamariei Prodan au venit în contextul în care Poliţia a emis o declaraţie prin care a anunţat că numele agentului nu este implicat în niciun dosar. „Pe numele persoanei în cauză (Anamaria Prodan – n.r.) nu au existat și nu există plângerile despre care s-a discutat în spațiul public”, au transmis autorităţile, citate de spynews.ro.

Laurenţiu Reghecampf, escapadă în Delta Dunării

Jurnaliştii de la evz.ro au obţinut fotografii şi declaraţii incredibile despre modul în care Laurenţiu Reghecampf s-a distrat într-o pensiune din Delta Dunării.

Potrivit sursei citate, Laurenţiu a închiriat integral pensiunea. După ce s-au cazat, cei patru ar fi organizat şi o plimbare în Pădurea Letea, în căutarea cailor sălbatici. Aproape două ore a durat expediţia. Reghecampf ar fi aruncat cu bani în stânga şi-n dreapta, cerând tuturor celor cu care s-a întâlnit, pentru a nu-i fi pomenit numele.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf sunt căsătoriţi de 13 ani. La mijlocul acestei luni, în familia lor a izbucnit un scandal imens. Antrenorul a confirmat ştirea divorţului, prezentată în premieră de Antena Stars.

 

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce echipă va încheia anul pe primul loc în Liga 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
9:38
Ce performanţă ar fi pentru Universitatea Craiova! Verdictul dat de specialişti: “Al doilea cel mai greu”
9:09
Vin banii la CFR! Transferul se face astăzi: jucătorul face vizita medicală şi semnează
9:07
Real Madrid, aproape de un rezultat ruşinos în Cupa Spaniei! S-a chinuit cu o echipă din liga a treia
9:05
PAOK Salonic a câştigat cu 4-1, dar Răzvan Lucescu şi-a certat jucătorii: “Stupid”. Ce l-a enervat pe român
8:44
Ungurii, anunţ şoc despre ultimul transfer al FCSB: “Nu va putea juca!” Ce se va întâmpla cu Andre Duarte
8:43
Luis Enrique a uitat de Helmut Duckadam! Ce a spus după ce PSG a câştigat Cupa Intercontinentală: “Prima oară când văd”
1 FotoCine este marea dragoste a lui Mircea Lucescu. Anunţul făcut de Neli Lucescu după 58 de ani de căsnicie 2 Doliu în lumea fotbalului din România! Leontin Chiorpec a murit în accident 3 Reacţia categorică a lui Gigi Becali după ce Istvan Kovacs a fost delegat la FCSB – Rapid: “La revedere” 4 Claudiu Keșeru a plecat de la FC Bihor. De ce şi-a dat demisia 5 Valeriu Iftime anunţă primul plecat de la FCSB. Fotbalistul abia a semnat: “Vorbim din ianuarie” 6 Unde se transferă Alexandru Dobre? Anunţul făcut de Victor Angelescu: “E greu de ţinut”
Citește și