Foto

Anamaria Prodan i-a arătat lui Laurenţiu Reghecampf ce a pierdut. Vedeta, fără inhibiţii la 49 de ani!

Publicat: 11 mai 2022, 12:51

Comentarii
Anamaria Prodan i-a arătat lui Laurenţiu Reghecampf ce a pierdut. Vedeta, fără inhibiţii la 49 de ani!

Anamaria Prodan are 50 de ani / Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Anamaria Prodan i-a arătat lui Laurenţiu Reghecampf ce a pierdut. Cel puţin asta a lăsat de înţeles în una dintre ultimele ei postări de pe reţelelele sociale. Agentul de jucători este în plin proces de divorţ cu antrenorul Universităţii Craiova.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Chiar dacă are 49 de ani, Anamaria nu se fereşte şi continuă să îşi surprindă cei aproape un milion de fani pe care îi are pe contul ei de Instagram. Vedeta este fără inhibiţii.

Anamaria Prodan i-a arătat lui Laurenţiu Reghecampf ce a pierdut

Anamaria Prodan şi-a făcut o imagine în care este sumar îmbrăcată şi a făcut-o apoi publică. A fost modul prin care a încercat să transmită că a trecut peste problemele pe care le are cu cel de-al doilea său soţ.

Anamaria Prodan
Anamaria Prodan, imagine surprinzătoare pe reţelele sociale

De altfel, impresarul a dezvăluit în ultima perioadă că are un nou iubit şi că îşi doreşte ca Reghecampf să accepte o despărţire rapidă la notar. Aşa ar putea să îşi oficializeze mai rapid relaţia pe care o are cu un şeic din Dubai.

Dacă mă întrebi acum dacă am pe cineva în viața mea, am pe cineva în viața mea, dar niciodată nu o să mă vezi la braț cu acel cineva până nu am procesul gata”, a mărturisit Anamaria Prodan la antenastars.ro.

Reclamă
Reclamă

Ce au putut să facă Laurenţiu Reghecampf şi amanta Corina Caciuc

Anamaria Prodan este de de mai multe luni în scandal atât cu Laurenţiu Reghecampf, cât şi cu amanta lui Corina Caciuc. Agentul de jucători a spus că are zeci de dosare deschise din cauza acestora.

Vedeta nu se teme de atacurile cuplului Reghecampf – Caciuc şi anunţă că va câştiga toate procesele. Anamaria mai spune că soţul ei a ajuns la un nivel extrem de jos după ce a hotărât să divorţeze.

Atât de mulți ani m-am chinuit să-l fac ceea ce a fost. Azi e ceva cumplit și jenant. Am crezut că are mândrie sau că pot să i-o insuflu! Sperăm să dispară și să se termine circul, căci dacă se apucă familia toată să vorbească îl dă afară și amanta.

Reclamă

Deocamdată, eu pregătesc zecile de dosare pe care el și amanta mi le-au deschis. Am să-i pun cu botul pe labe, ca deja s-au întins prea mult!”, a spus Anamaria Prodan într-un interviu acordat fanatik.ro.

Laurenţiu Reghecampf, gest superb pentru Bebeto

Tehnicianul de 46 de ani încearcă să se apropie de fiul pe care în are cu agentul de jucători şi să îl facă să uite de problemele din familie. Chiar dacă aşteaptă un copil cu actuala lui iubită, Corina Caciuc, Laurenţiu Reghecampf a decis să îl aducă la Craiova şi pe fiul pe care îl are din a doua căsnicie.

Antrenorul grupării din Bănie l-a adus pe Laurenţiu Reghecampf Jr, poreclit Bebeto, să joace la grupele de juniori ale Universităţii Craiova, anunţă prosport.ro. Puştiul care urmează să împlinească 14 ani este mijlocaş dreaptă şi poartă numărul 8 pe tricoul al grupa 2008.

Bebeto a fost legitimat şi la Al Wasl, în momentul în care Reghecampf a antrenat în Emiratele Arabe Unite. În ultima perioadă tânărul fotbalist a evoluat la FC Snagov.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Câte medalii de aur va câştiga David Popovici la Campionatele Europene?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:52

Derby-ul Dinamo – FCSB s-ar putea disputa în afara Bucureştiului! Nicolescu şi Mihai Stoica au negociat: „Batem palma”

23:25

Universitatea Craiova și-a aflat adversara din playoff-ul Europa League, dacă trece de KuPS

23:22

Cosmin Olăroiu, debut de coşmar pe banca lui Al-Jazira! OUT din Liga Campionilor Asiei

22:54

Adio, București! FCSB se mută din capitală, pentru meciurile de acasă: „Terenul e impecabil!”

22:36

VideoJurnal Antena Sport | Dragoste cu năbădăi

22:21

„Cel mai bun” Presa internaţională, uluită de performanţa lui David Popovici din semifinale! Ce a scris L’Equipe

1 Video„Aşa nu mai putem să jucăm” Scandal cu arbitrul la meciul lui Bernadette Szocs: „Încearcă să te concentrezi mai mult pe meci!” 2 Hansi Flick nu are milă! Șase jucători, out de la antrenament și liberi să plece de la Barcelona 3 Dioszegi iese la atac după egalul cu FCSB! Mesajul pentru suporterii români care o vor pe Sepsi dispărută 4 „Peste nivelul Ligii 1”. Andrei Nicolescu, ultimele detalii despre noul transfer de la Dinamo. Lovitura dată de „câini” 5 David Popovici, direct în istorie după prima apariţie de la Campionatele Europene de la Paris 6 Primul jucător care va semna cu CFR Cluj, după anunțul revenirii lui Marius Șumudică. A ajuns în Gruia pentru vizita medicală
Citește și