Foto

Anamaria Prodan l-a dat de gol pe Laurențiu Reghecampf. Ce i-ar fi cerut judecătoarei în timpul procesului de divorț: “Când îl întreba unde locuiește…”

Publicat: 9 aprilie 2022, 20:16

Comentarii
Anamaria Prodan l-a dat de gol pe Laurențiu Reghecampf. Ce i-ar fi cerut judecătoarei în timpul procesului de divorț: “Când îl întreba unde locuiește…”

Colaj Instagram

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf s-au întâlnit, în această săptămână, pentru prima dată după o lungă perioadă. Cei doi au fost prezenți la Judecătoria Buftea, acolo unde a avut loc a doua înfășișare în procesul de divorț.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

După mai bine de 13 ani de căsnicie, antrenorul Universității Craiova își dorește să se despartă de soția sa. La tribunal urmează să se decidă ce se va întâmpla cu fiul cuplului, Bebeto, care este minor.

Anamaria Prodan a anunțat ce a cerut Laurențiu Reghecampf în sala de judecată

Agentul de jucători a oferit detalii despre un moment surprinzător care ar fi avut loc în spatele ușilor închise. Judecătoarea i-ar fi cerut lui Reghecampf să îi spună unde locuiește, dar întrebarea nu a fost pe placul tehnicianului.

Laurențiu Reghecampf a cerut la proces să îl vadă pe Bebeto de două ori pe lună, în weekenduri. Dar nu știe încă unde, tot indică tot felul de adrese pe unde stă el. Când doamna judecător întreba unde locuiește, nu înțelegea de ce trebuie să zică asta. Adică, jenant…”, a declarat Anamaria Prodan pentru fanatik.ro.

După ce a semnat cu Universitatea Craiova, în luna iulie a anului trecut, Reghecampf s-ar fi mutat cu Corina Caciuc în apartamentul primit de la club. Amanta lui este însărcinată și urmează să nască un băiețel la începutul lunii viitoare.

Reclamă
Reclamă

Reghecampf, într-o relație cu Corina Caciuc

În cele din urmă, cei doi s-ar fi mutat în casă nouă. Și-au cumpărat un apartament într-un cartier rezidenţial din Craiova, în ianuarie.

Reghecampf a renunţat la locuinţa pe care o avea primită de la patronul clubului, Mihai Rotaru. Şi-a dorit să amenajeze o cameră pentru băieţelul care urmează să fie născut, de amanta lui, la începutul lunii mai, aşa că a făcut un pas important. Potrivit retetesivedete.ro, cei doi îndrăgostiţi s-au mutat într-un bloc nou, într-o zonă de fiţe din Bănie.

Laurenţiu Reghecampf şi Corina Caciuc au fost atraşi de condiţiile dintr-un nou cartier rezidenţial construit în Craiova. Este vorba de Cartierul Bujorului, cel care i-a „cucerit” pe cei doi. Aceştia şi-au ales o locuinţă spaţioasă, şi-au făcut bagajele şi s-au grăbit să se ducă acolo.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Care e cel mai mare jucător "şlefuit" de Mircea Lucescu?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
22:50

Gigi Becali, contrazis în direct de Mihai Pintilii, după FCSB – Oţelul 4-0: “Zi adevărul! Vă e ruşine să ziceţi”

22:50

„Am vorbit cu patronul” Ce spune Târnovanu, revenit după 3 luni în poarta lui FCSB

22:38

Mesajul lui Rădoi, după 4-0 împotriva lui Oțelul: „Acesta e primul lucru la care să ne gândim”

22:26

Gigi Becali l-a avertizat pe Mirel Rădoi, după FCSB – Oţelul 4-0: “Chiar dacă mă cert cu el, nu îl las”. Ce jucător a criticat

22:14

„Puteam câștiga cu 10-0” Gigi Becali pune frână la entuziasm și atrage atenția: „Asta n-a fost în regulă”

21:49

FCSB – Oțelul 4-0. Roş-albaştrii, show pe Arena Naţională. Cel mai bun meci sub comanda lui Mirel Rădoi în play-out

1 Patronul lui PAOK a decis: 8 milioane de euro pentru Răzvan Lucescu 2 Klopp revine pe bancă. A bătut palma cu un club și a stabilit primul transfer: Erling Haaland 3 O nouă tragedie în fotbalul românesc! A murit în accident de mașină 4 Moment rușinos în timpul minutului de reculegere pentru Mircea Lucescu, la FCSB – Oțelul. Ce s-a întâmplat 5 Un meci din prima ligă a fost amânat după un incident șocant: „Ne-a luat foc vestiarul” Ce s-a întâmplat 6 Speranță pentru Mihai Popescu. Anunțul făcut de Mirel Rădoi despre plecarea lui
Citește și