Închide meniul
Foto

Anamaria Prodan pregăteşte lovitura finalului de an: “Asta ne-am dori”. Noi acuzaţii dure ale vedetei la adresa lui Laurenţiu Reghecampf

Gabriel Zamfirescu Publicat: 18 noiembrie 2021, 9:44

Comentarii
Anamaria Prodan pregăteşte lovitura finalului de an: “Asta ne-am dori”. Noi acuzaţii dure ale vedetei la adresa lui Laurenţiu Reghecampf

Colaj Instagram

Anamaria Prodan se pregăteşte să dea o mare lovitură. Vrea să se lanseze într-o nouă afecere. De această dată, şi-ar dori să preia o echipă de fotbal. Nu ştie deocamdată dacă va fi vorba despre o formaţie din România sau una din Italia.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan pregăteşte o mare lovitură

S-a vorbit despre faptul că ar putea achiziţiona Palermo sau Catania, două echipe cu probleme din Italia. De asemenea, s-a vorbit şi despre un interes pentru cei de la FCSB, echipă de care Gigi Becali ar vrea să se despartă. Chiar vedeta a venit cu detalii importante în acest sens. Vedeta a confirmat că vrea să se asociaze cu Adrian Ghilă, dar nu o are în vedere doar pe FCSB. Nu îl iartă nici pe Laurenţiu Reghecampf, de care a fost aproape timp de 15 ani.

„Este greu, astăzi trebuie să fiu lângă copiii mei care au fost abandonați de tatăl lor și ar fi periculos să-i las în pace. Astăzi fostul meu soț așteaptă un alt copil. Toate acestea nu sunt bune pentru ei. Dar când rezolv aceste probleme, da, aș vrea să cumpăr un club din Italia și pentru că fotbalul italian este extraordinar. Familia mea a fost mereu pe prima pagină a ziarelor, cel puțin până când fostul meu soț i-a denigrat. Dar eu și copiii mei, ne-am dori un club în Italia”, a declarat vedeta pentru presa din Italia.

Vrea să se asocieze cu Adrian Ghilă

Anamaria Prodan a vorbit şi despre subiectul FCSB. „Este o discuţie preliminară. Nu am hotărât 100%. Eu discut cu Adi despre problema asta. Nu ştim încă unde se va întâmpla acest proiect, în România sau în străinătate. O să facem nişte calcule să vedem pentru că el este un om de afaceri. Este pe cifre foarte bun şi atunci dacă intrăm în chestia asta trebuie să câştigăm nu doar să aruncăm nişte bani de dragul de a fi în fotbal. Cu siguranţă, în momentul în care totul va fi ok o să anunţăm. Da, ne uităm la câteva cluburi, facem nişte socoteli să vedem dacă merită şi vă vom ţine la curent”, a dezvăluit Anamaria Prodan, în exclusivitate pentru AS.RO.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuşi FCSB să prindă play-off-ul în acest sezon?
Loading ... Loading ...
Citește și:
12:58
Gestul uriaş făcut de Ajax: tricoul “nespălat şi murdar” de campion al lui Cristi Chivu, la loc de cinste
12:58
LIVE SCOREJaqueline Cristian – Emma Răducanu se joacă ACUM. Sorana Cîrstea a defilat către turul 2 de la Seul
12:18
Petrolul Ploieşti i-a găsit înlocuitor lui Liviu Ciobotariu! Va reveni pe Ilie Oană după ce îşi va rezilia contractul
11:38
Lionel Messi a ajuns la 20 de goluri în acest sezon! Gol şi pasă de gol în revanşa luată de Inter Miami
11:00
O nouă lovitură pentru FCSB! Un titular s-a accidentat la antrenament
10:34
Dorinel Munteanu a dat cărţile pe faţă! Ce a spus de eventuala revenire în Liga 1
1 Gică Hagi a jucat în Legends Charity Game. “Regele” s-a remarcat imediat în meciul în care au evoluat nume uriaşe 2 VIDEOGabi Tamaş şi Dan Alexa, luaţi cu maşina de poliţie în Asia Express. Ce li s-a putut întâmpla celor doi pe “Drumul Eroilor” 3 Jose Mourinho revine! Îi ia locul antrenorului demis după umilinţa din Champions League 4 Marius Şumudică a bătut palma cu noua echipă, după ce a refuzat să revină în Liga 1: “M-am înţeles” 5 “Vor fi scoşi de pe listă”. Mihai Stoica, anunţ despre schimbările de lot pregătite de Gigi Becali la FCSB 6 Viitorul lui Cristi Chivu pe banca lui Inter, decis. Anunţul lui Fabrizio Romano înaintea meciului cu Ajax
Citește și