Popa susține că mașina sa nu valorează 50.000 de euro, așa cum au scris site-urile din România. ”Cu toată modestia, foarte frumoasă mașina din poze. A mea arată așa și are un preț de achiziție de peste 6 cifre. Fiind un model autentic și clasic, mașina nu merită discreditată”, a scris jucătorul pe Instagram.
The monster is ready!! ✅ DM ✉ for collabs Ford Mustang Mach1 year 1969 6.4 engine 390 authentic, full restore Thank's @dubdetailing for detailing Mesaj direct pentru colaborari! Ford Mustang Mach1, anul 1969, 6.4 motor 390 autentic, restaurat total. #mustang #ford #classiccars #mach1 #1969 #fordmustang #nofilterneeded #nofilter
A post shared by Adrian Popa (@77.adrian) on
Adi Popa și-a cumpărat un Ford Mustang
Adi Popa și-a achiziționat de curând un Ford Mustang din 1969, o mașină clasică ce valorează 140.000 de euro.
Fotbalistul băgat în șomaj tehnic de Gigi Becali a câștigat nu mai puțin de 400.000 de euro în ultimele 10 luni, iar investiția nu a fost una masivă.
- Popa și-a cumpărat o mașină de colecție
- Fotbalistul a fost băgat în șomaj tehnic de Becali
- Popa pleacă de la FCSB la finalul sezonului
- Franța - Senegal e marți, de la ora 22:00, în direct pe Antena 1 și LIVE pe AntenaPLAY
- Argentina - Algeria e miercuri noaptea, de la ora 04:00, în direct pe Antena 1 și LIVE pe AntenaPLAY
- “Uimitoare” Imagini provocatoare cu logodnica lui Daniel Bîrligea: “Nu m-ar deranja să mă trezesc aşa zilnic”
- Adrian Mutu, între fosta şi actuala soţie! Imagini rare cu “Briliantul” şi motivul pentru care s-a întâmplat asta
- Jurnal Antena Sport | Dragoste la prima vedere
- Cum a putut reacţiona Toni Iuruc, după ce Simona Halep nu s-a mai ascuns şi a fost surprinsă alături de noul iubit
- (P) Aniversarea de 2 ani a micuțului se apropie. Cum alegi cadoul să fie și folosit, nu doar admirat

































