Închide meniul

Cât poate costa cadoul de două tone pe care Gigi Becali i l-a făcut lui George Simion înainte de nuntă: “Nu e un efort pentru mine”

Publicat: 12 august 2022, 13:08

Comentarii
Cât poate costa cadoul de două tone pe care Gigi Becali i l-a făcut lui George Simion înainte de nuntă: Nu e un efort pentru mine

Colaj Hepta

Gigi Becali a făcut un gest incredibil pentru George Simion. Patronul de la FCSB a decis să îi dea cadou pentru nuntă 2.000 de kilograme de brânză de oaie.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali a făcut un gest surprinzător pentru George Simion. Acesta îi va da două tone de brânză pentru nuntă. Preţul acestei cantităţi de brânză este peste 10.000 de euro. Însă Becali nu îi ia niciun ban liderului AUR.

Patronul de la FCSB a spus că nu este o sumă atât de mare pentru el.

Cât poate costa cadoul de două tone pe care Gigi Becali i l-a făcut lui George Simion

Nu e un efort pentru mine, nu e mare lucru. În plus, băiatul (George Simion, n. red.) îmi place, e patriot, sigur e patriot, nu știu cât e de bun, dar măcar e patriot”, a spus Gigi Becali pentru fanatik.ro.

Cadoul incredibil de două tone pe care i l-a făcut Gigi Becali lui George Simion înainte de nunta liderului AUR

George Simion a anunţat ce cadou a primit de la Gigi Becali, pentru nunta ce va avea loc pe 27 august, în comuna Măciuca. Peste 15.000 de români sunt aşteptaţi la eveniment de către liderul AUR şi Ilinca, viitoare lui soţie.

Reclamă
Reclamă

„Tocmai am plecat de la domnul Gigi Becali care o să ne ajute cu 2.000 kg de brânză, o să avem şi mămăliguţă cu brânză. Cât despre naşi, am câte o pereche din fiecare judeţ.

Sunt foarte mulţi artişti care vor cânta, va fi Phoenix, va fi Sofia Vicoveanca, Nicolae Voiculeţ, am şi nişte lăutari din bucureşti, taraful lui Viorel Pană”, a spus Simion, în emisinea moderată de Ionuţ Cristache.

La rândul său, şi Gigi Becali a vorbit despre cele două tone de brânză de oaie pe care i le va da lui George Simion.

Reclamă

Da, îi voi da 2 tone de brânză lui George Simion. O să i se ducă acolo. I-am zis: ”Bă, eu la nuntă nu vin!”. Că nu merg la nunți… Și i-am zis că are mulți oameni acolo, eu îi dau brânza pentru nuntă. Ca să îl ajut pe el. Brânza e de la oaie, de la Sibiu, de acolo am luat-o, de la ciobanii de acolo”, a spus Gigi Becali pentru fanatik.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Pleacă Mircea Lucescu după meciul României cu San Marino?
Loading ... Loading ...
Citește și:
12:56
“Veţi continua la echipa naţională?” Răspunsul dat de Mircea Lucescu la conferinţa de presă
12:46
EXCLUSIVMircea Lucescu, atac spre bosniaci înainte de duelul cu San Marino: “Trebuia întrerupt. Țările mici, protejate”
12:38
EXCLUSIVGhiţă speră până la capăt în calificare: “Încă mai avem şanse”
12:10
Presa din Bosnia a răbufnit după ce a aflat ce vrea să facă FRF: “Românii sunt plângăcioși”
12:04
Fotbalistul pe care Gigi Becali ia “imediat 10 milioane”. FCSB e gata să-l vândă
11:42
“România, mai ales că e Lucescu”. Fotbalistul trecut prin Liga 1 a spus pe cine vrea la baraj pentru naționala sa
1 Adrian Mutu a caracterizat cu un singur cuvânt jocul făcut de Ianis Hagi în meciul de coşmar cu Bosnia! 2 “Parcă era balerină” Adrian Porumboiu nu l-a iertat pe un tricolor! Nici Mircea Lucescu nu a scăpat 3 UPDATEÎnfrângerea dramatică a Ungariei a schimbat lista cu posibilele adversare ale României! Pe cine putem întâlni la baraj 4 FRF va merge la FIFA, după scandările rasiste din Bosnia! Comunicatul oficial al federaţiei 5 Răsturnare de situaţie! Decizia pe care a luat-o Mircea Lucescu despre viitorul lui, după ruşinea din Bosnia 6 Incidente la finalul meciului de la Zenica. Scandarea românilor care i-a scos din sărite pe bosniaici
Citește și