Caz înfiorător: un bărbat este acuzat că și-a înjunghiat fiica de 6 ani, apoi le-a spus polițiștilor că au fost atacați de hoți

Antena Sport Publicat: 15 mai 2020, 2:15

Comentarii
Caz înfiorător: un bărbat este acuzat că și-a înjunghiat fiica de 6 ani, apoi le-a spus polițiștilor că au fost atacați de hoți

Imagini de la locul faptei

Potrivit NY Post, Jia Pan, în vârstă de 55 de ani, a fost pus sub acuzare pentru că și-a atacat copilul cu un cuțit. Incidentul s-a petrecut joi noaptea, la ora 00:30, pe o stradă din zona de est a metropolei din Statele Unite. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Bărbatul a sunat la poliție și a susținut că au fost atacați de niște necunoscuți, care i-au înjunghiat fiica, le-au furat bijuteriile și un card de credit. Forțele de ordine l-au reținut însă pe el, în timp ce fetița de 6 ani a ajuns la spitalul Bellevue, unde a fost operată de urgență. Ea se află în stare stabilă. 

Un fotbalist turc și-a ucis copilul

Cazul din New York vine la mai puțin de o lună distanță după ce un fotbalist turc și-a ucis copilul în vârstă de 5 ani. Cevher Toktaş a făcut anumite dezvăluiri cutremurătoare. 

”L-am presat cu o pernă în timp ce stătea pe spate. Timp de 15 minute am făcut asta. Fiul meu se chinuia în tot acest timp. După ce a încetat să se miște am ridicat perna și am stricat la doctori, ca să elimin suspiciunile.

Nu l-am iubit niciodată pe fiul cel mic, nu știu de ce s-a întâmplat asta. Nu am nicio boală psihică, pur și simplu nu îl plăceam”, a spus fotbalistul, care riscă acum ani grei de închisoare.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine ar trebui să formeze cuplul de fundaşi centrali la naţionala României pentru meciul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
8:27

Adrian Mutu, în vizită la echipa naţională. Ce “tricolor” bagă în “şedinţă” înaintea barajului cu Turcia: “Voi vorbi cu el”

8:18

Sorana Cîrstea – Coco Gauff, în optimile de la Miami. Meci uriaş pentru “Sori” cu numărul 4 Mondial

8:12

Ilie Dumitrescu a spus direct: care sunt echipele care nu au şanse la titlu în acest sezon

23:59 21 mart.

Sorana Cîrstea este în optimi la WTA Miami! Meci fantastic făcut de prima rachetă a României

23:57 21 mart.

“Care naţională?” Mihai Stoica, reacţie acidă după ce Ştefan Târnovanu nu a fost convocat de Mircea Lucescu la barajul cu Turcia

23:37 21 mart.

“Puteam să apăr şi eu azi!” Dani Coman, discurs dur după gafa lui Căbuz din FC Argeş – U Cluj 0-1: “Fotbalul se joacă în faţă”

1 Gigi Becali a pierdut omul lui de încredere la FCSB. Ce e nevoit să facă din nou patronul 2 L-a dat afară! Dan Șucu, decizie radicală la Rapid 3 NEWS ALERTConvocare de urgenţă la echipa naţională! Jucătorul chemat de Mircea Lucescu pentru Turcia – România 4 Mirel Rădoi a încalcat regulilele la meciul cu UTA. De ce FCSB va scăpa fără sancțiuni 5 Reacţia lui Mirel Rădoi după ce Gigi Becali l-a criticat pe Daniel Bîrligea! Ce a spus antrenorul despre atacant 6 Mutările care ar readuce Dinamo în lupta pentru titlu. Cristi Borcea: “Din detalii se câștigă războaiele”
Citește și