Foto

Ce a putut să îi ceară Anamaria Prodan lui Laurenţiu Reghecampf, în timp ce acesta se distra cu amanta Corina Caciuc: „A fost singurul lucru!”

Antena Sport Publicat: 14 martie 2022, 18:44

Comentarii
Ce a putut să îi ceară Anamaria Prodan lui Laurenţiu Reghecampf, în timp ce acesta se distra cu amanta Corina Caciuc: „A fost singurul lucru!”

Colaj Instagram Anamaria Prodan / Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Am atâta treabă, crede-mă, că numai de asta nu-mi arde! Avocatul meu se ocupă de așa ceva”, a fost replica elegantă pe care Anamaria Prodan a oferit-o pentru fanatik.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan a dezvăluit care a fost singurul lucru pe care i l-a cerut lui Laurenţiu Reghecampf, chiar în timp ce acesta se distra alături de amantă. Conform informaţiilor apărute în spaţiul public, Laurenţiu Reghecampf ar avea o relaţia cu Corina Caciuc de aproximativ 2 ani de zile.

Ce i-a cerut Anamaria Prodan lui Laurenţiu Reghecampf

Pe mine și pe copii nu ne interesează nimic ce vine din partea lui Reghecampf. Singurul lucru pe care i l-am cerut (lui Laurențiu Reghecampf, n. red,), de un an încoace, a fost doar să meargă la antrenament, la școală, în cantonament ca să își vadă băiatul”, a mai spus Anamaria Prodan pentru sursa mai sus citată.

Dezvăluiri halucinante despre modul în care discută Laurenţiu Reghecampf cu fiul său

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf continuă scandalul uriaş de divorţ. Cei doi încă aşteaptă primul termen în procesul de divorţ, după ce acesta a fost amânat la începutul lunii trecute. „Divorțul nostru va avea termen peste o lună, vom vedea ce se va mai întâmpla până atunci”, tocmai a dezvăluit vedeta, care îşi doreşte ca antrenorul Universităţii Craiova să fie decăzut din drepturile părinteşti.

Agentul de jucători a precizat că nu a fost sunată de Reghecampf în de 1 sau 8 martie şi că nici măcar pe fiul său nu vrea să îl vadă. A oferit declaraţii halucinante şi a spus că întâlnirile dintre Bebeto şi tatăl său se fac din spatele gardului casei.

Reclamă
Reclamă

Mă sună toată lumea să mă întrebe dacă Reghe ne caută sau are legătura cu noi. Cu părere de rău spun că am încercat enorm să îl conving să aibă o relație măcar cu copilul lui, Laurențiu jr, și refuză sistematic! Ajunge o dată sau de două ori pe an 50 sec în față porții și vorbește de după gard cu el.

La nivel de declarații este foarte bun și, prin ordonanțe, cere program de vizită. Iar asta este chiar hilar pentru că eu l-am rugat personal, dar și prin intermediul mass-media, să vină să-l ia și să-l țină în brațe! Am fost refuzată și ignorată„, a declarat Anamaria Prodan pentru fanatik.ro.

Impresarul a spus, lunile trecute, că Laurenţiu Reghecampf s-ar teme să se vadă cu Bebeto din cauza riscului de a se infecta cu Covid-19. Amanta lui, Corina Caciuc, este însărcinată şi ar urma să nască la începutul lunii mai.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va trece FCSB de Auda după 2-3 în tur?
Loading ... Loading ...
Citește și:
22:55

Marius Baciu şi-a „distrus” un jucător după eliminarea ruşinoasă din Europa: „Nici la juniori nu vezi aşa ceva”

22:34

Prima reacție a celui mai nou transfer făcut de Chivu la Inter: „Abia aștept să joc în fața voastră”

22:34

VideoJurnal Antena Sport | Aproape de bolidul campion

22:31

VideoJurnal Antena Sport | Ups, urmează KuPS!

22:18

VideoJurnal Antena Sport | De aici începe progresul în fotbal!

21:50

Brann – U Cluj 3-1. Echipa lui Bergodi, OUT şi ea din Europa! Neofytos, meci de coşmar

1 Bătaie în toată regula la vestiare după Universitatea Craiova – Levski Sofia 2-2! De la ce a pornit totul 2 Dinamo achită clauza de reziliere și face transferul mult așteptat 3 „Să ne distrugi în halul ăsta?” Jucătorii făcuţi praf de Gigi Becali după eliminarea umilitoare din Europa! 4 Bulgarii se tem de intervenţia UEFA, după ce Levski a eliminat-o pe Universitatea Craiova din Champions League 5 FotoCu cine „l-a schimbat” Simona Halep pe Dorin Mateiu. Fosta sportivă, fotografii cu favoritul lui Stere Halep 6 OUT de la FCSB! Gigi Becali a decis să-l scoată din echipă după eliminarea ruşinoasă din Europa!
Citește și