Foto

Ce a putut spune Anamaria Prodan în plin scandal de divorţ! Toată lumea a rămas şocată: “E cel mai frumos gest”

Gabriel Zamfirescu Publicat: 9 octombrie 2021, 11:18

Comentarii
Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

În ultimele luni, s-a vorbit despre presupusul divorţ dintre Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf. Chiar dacă au apărut şi imagini cu presupusa amantă a antrenorului Universităţii Craiova, impresara a negat, de fiecare dată, cu vehemenţă, faptul că s-ar separa de Reghecampf.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan şochează pe toată lumea

Acum, Anamaria Prodan şochează din nou pe toată lumea. Aceasta a dezvăluit că în cel mai scurt timp ar vrea să înfieze un copil. “Știi cât de scurtă e viața? Nici nu îți dai seama. Ai doar una, foarte scurtă. Regrete nu am. Dacă în tinerețe aș fi avut mai multă minte, poate aș fi făcut mult mai mult în viață.

Nu am ascultat de nimeni niciodată, adică am asculta sfatul, l-am luat, dar am vrut să fac întotdeauna ca mine. Și mi-am făcut eu cucuiul meu, mi l-am tratat, a trecut. Te naști și mori singur, cât de mulți copii ai. Toată lumea spune că greșesc, dar eu trăiesc pentru copiii mei.

Aș mai vrea (n.r.- să facă un copil), dar nu mai pot, gata. Aș fi vrut. Probabil, dacă nu se grăbesc fetele, o să înfiez un copil. Cred că e cel mai frumost gest pe care îl poate face cineva pentru un suflet”, a dezvăluit Anamaria Prodan în cadrul emisiunii online “Fiță cu Adiță”.

Anamaria Prodan, detalii din viaţa personală

Dar asta nu e tot. Anamaria Prodan a oferit şi alte detalii din viaţa sa personală. Impresara spune că nu pune prea mare preț pe averea pe care a reușit să o dobândească până acum, chiar dacă a depus mult efort pentru a ajunge la nivelul la care este astăzi.

Reclamă
Reclamă

“Bogăția nu înseamnă Ferrari, case, mașini. Bogăția este ce ai tu, copii superbi, familie, omenie. Ajungi la vârsta asta, ok, ai astea pentru că muncești, dar nimic nu se compară. Adevărata bogăție sunt copiii și familia.”, a precizat Anamaria Prodan, pentru sursa citată.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Va reuși Marius Baciu să ducă FCSB în preliminariile Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
12:45

Mihai Stoica l-a taxat dur pe Bogdan Andone după ce a refuzat FCSB: “Păi e frumos?”

12:42

Cutremur la HC Dunărea Brăila! Procurorii au descins la CJ Brăila

12:18

EXCLUSIVOana Manea anunţă cum poate CSM Bucureşti să o bată pe Gyor în finala Ligii Campionilor: “Asta va conta”

12:11

Face presiuni să plece de la FCSB. Jucătorul vrea să se transfere urgent

12:00

Iranienii sunt încrezători înainte de Campionatul Mondial: “Avem un plan precis”

11:59

Gică Hagi dă peste un superstar de talie mondială la debutul pe banca României. Campionul din Liga 1, și el în lotul Georgiei

1 Tranzacţie de 40 de milioane de euro! Noi acţionari la CFR Cluj, Neluţu Varga a confirmat mutarea 2 40 de milioane de euro la un club din Liga 1! Anunţul momentului în fotbalul românesc: echipă de Champions League 3 Primul nume mare care vrea să plece de la FCSB! PAOK, interesată de transfer 4 Gigi Becali a bătut deja palma cu un jucător: “Am semnat pe un an” 5 Transfer de Liga Campionilor pentru Al-Hamlawi. Suma oferită pentru jucătorul Universității Craiova 6 Gabi Tamaş revine în fotbalul românesc. Cu ce echipă bate palma
Citește și