Închide meniul

Ce maşină a ajuns să conducă Irinel Columbeanu. A pierdut şi vila de la Izvorani. Ce s-a întâmplat cu averea de 70 de milioane de euro

Antena Sport Publicat: 14 iunie 2020, 7:07

Comentarii
Ce maşină a ajuns să conducă Irinel Columbeanu. A pierdut şi vila de la Izvorani. Ce s-a întâmplat cu averea de 70 de milioane de euro

Irinel Columbeanu

Irinel Columbeanu a ajuns într-o situaţie dificilă. După ce a fost obişnuit să trăiască într-un lux total, fostul om de afaceri se află într-o perioadă greu de anticipat.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Din cauza datoriilor din ultima perioadă, Columbeanu a pierdut vila impunătoare de la Izvorani, dar şi Bentley-ul senzaţional, pe care l-a vândut deja.

Dacă iniţial Columbeanu a condus un Open la mâna a doua, el a fost surprins în oraş la volanul unui Mercedes vechi de 20 de ani, uşor ruginit. 

Irinel Columbeanu a fost executat silit

Dacă în urmă cu 10 ani avea o avere estimată la 70 de milioane de euro, astăzi nu își poate permite să își plătească chiria de 350 de euro. Mai mult, Columbeanu a fost executat silit, iar banca i-a scos la vânzare vila de la Izvorani.

Columbeanu a făcut un împrumut de 5,5 milioane de euro, iar banca l-a executat silit pentru că nu și-a mai plătit rata. Astfel, i-au fost puse sub sechestru vila de la Izvorani, zeci de terenuri în Ciolpani, precum si pe trei apartamente din București.

Reclamă
Reclamă

În prezent, milionarul locuiește cu chirie într-un apartament din Colentina, unde plătește, cu greu, o chirie de 350 euro/lună.
 

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga derby-ul dintre FCSB şi CFR?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
12:14
Malcom Edjouma, prezentat la noua echipă. Cu cine a semnat după despărțirea de FCSB
12:00
Gabriela Ruse – Mirra Andreeva LIVE TEXT (12:45), în turul 3 la Australian Open! Românca, în fața unei performanțe uriașe
11:58
Adi Mutu a făcut-o praf pe FCSB: “O echipă de liga a doua”
11:52
Primul jucător dat afară de Gigi Becali de la FCSB, după ruşinea de la Zagreb: “Poate să plece de mâine”
11:48
EXCLUSIVCe urmează pentru România, după locul 8 de la Campionatul European! Surpriza anunţată de preşedintele federaţiei
11:46
„A ajuns cuțitul la os. Jucătorii par plafonați”. Mihai Stoica, cel mai dur discurs după umilința FCSB-ului din Europa League
1 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Edin Dzeko semnează în Liga a 2-a din Germania 2 “N-ai nicio idee ce e ăla fair-play!”. Scandal după meciul Soranei Cîrstea cu Naomi Osaka de la Australian Open 3 La ce oră se joacă meciul Gabriela Ruse – Mirra Andreeva, în turul 3 la Australian Open? Anunțul organizatorilor 4 Florin Tănase şi Creţu, OUT pentru Dinamo Zagreb – FCSB. Gigi Becali a anunţat echipa de START 5 Mihai Stoica, anunţ despre transferuri înainte de Dinamo Zagreb – FCSB! Ce face cu cele 6 milioane de la Gigi Becali 6 Sorana Cîrstea – Naomi Osaka 1-2. Românca, eliminată în turul 2 de la Australian Open. Moment tensionat la final
Citește și