Foto

Ce s-a ales de femeia dată afară din garsoniera oferită de Gigi Becali. Unde locuieşte acum şi ce a spus despre milionar

Publicat: 3 octombrie 2024, 21:45

Comentarii
Ce s-a ales de femeia dată afară din garsoniera oferită de Gigi Becali. Unde locuieşte acum şi ce a spus despre milionar

Mihai Popescu, surprins în spatele lui Gigi Becali, la palat / gsp.ro

Ce s-a ales de femeia dată afară din garsoniera oferită de Gigi Becali. Unde locuieşte acum şi ce a spus despre milionar.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Femeia dată afară din garsoniera oferită de Gigi Becali a rupt legătura cu omul de afaceri. Ioana Tufaru a fost nevoită să se mute la finalul anului trecut din garsoniera oferită de Gigi Becali.

Ioana Tufaru este fiica fostei căntăreţe Anda Călugăreanu. Într-un moment dificil din punct de vedere financiar, Ioana Tufaru şi familia ei a primit o garsonieră de la Gigi Becali, în care a locuit mai mulţi ani.

Ce s-a ales de femeia dată afară din garsoniera oferită de Gigi Becali

Din decembrie nu mai locuim în garsoniera domnului Becali, dar asta nu schimbă cu nimic recunoștința și respectul pe care i le purtăm. Am plecat de acolo în decembrie, nu vreau să povestesc exact cum au stat lucrurile de am plecat de acolo. Și din respect pentru domnul Becali nu voi face asta.

Acum plătim chirie și utilități, e foarte adevărat. Dar suntem mult mai liniștiti și mai fericiți decât eram acolo. Repet, din respect pentru domnul Becali, nu voi dezvolta mai mult acest subiect. Nu, nu mai ținem legătura pentru că am plecat de acolo, dar asta nu înseamnă că s-a schimbat ceva din partea noastră pentru dânsul. Nu știu cu garsoniera ce se întâmplă și, sinceră să fiu, nici nu prea mă mai interesează. Încerc ușor, ușor să mă rup.

Reclamă
Reclamă

Pentru domnul Becali, toată iubirea și respectul nostru. Toată recunoștința noastră pentru tot ce a făcut pentru noi. Îi dorim tot binele din lume, viața lui toată să fie numai Binecuvântare”, a spus Ioana Tufaru pentru fanatik.ro.

Ioana Tufaru şi familia ei au stat ani de zile în locuinţe deţinute de Gigi Becali

Ioana Tufaru şi familia au stat ani de zile în locuinţe deţinute de Gigi Becali. Nu cu mult timp în urmă, Ioana Tufaru a fost nevoită să se mute alături de soţul şi fiul ei pentru că Gigi Becali ar avea alte planuri cu imobilul în care cei trei stăteau.

În 2011, a fost un incendiu la baza sportivă a lui Gigi Becali din Berceni. Ioana Tufaru şi familia ei stăteau într-un bloc de acolo fără să plătească, din mila lui Gigi Becali.

Reclamă

Noroc că acum 3 ani m-am mutat din acele blocuri, din Berceni, cu acordul lui Becali, la un alt sediu al lui, din Preciziei, unde sunt condiţii mai bune. Am fost deșteaptă că am plecat, săracii oameni, au văzut moartea cu ochii!

Dacă nu plecam de acolo era jale acum. Dar nu-i lasă Becali pe străzi, sunt oameni cu familii, cu copii mici, îi va duce în altă parte, că are suflet bun, până se repară totul”, declara atunci Ioana Tufaru.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce pronostic dai pentru meciul dintre Slovacia şi România?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
19:37

“Să nu mi se întâmple și mie”. Un antrenor legendar ajuns la 78 de ani a vorbit despre leșinul lui Mircea Lucescu

19:33

Barcelona nu și-l permite pe Marcus Rashford! Ce stă în calea transferului său de la Manchester United

19:23

Anghel Iordănescu, afectat de ce i s-a întâmplat lui Lucescu! Mesajul pe care i l-a transmis selecţionerului

19:20

Când preia Gică Hagi naţionala României? Liţă Dumitru: “L-am sunat să-l felicit…” Ce i-a răspuns “Regele”

19:07

E gata! Radu Drăgușin are un nou antrenor la Tottenham. Anunțul făcut de Fabrizio Romano

19:03

Ce șanse are Kosovo să învingă Turcia și să se califice la Cupa Mondială? Ar fi o premieră istorică

1 Doi jucători nu mai intră în planurile lui Gică Hagi la naţionala României. Gigi Becali ştie cine sunt 2 Prima plecare de la FCSB. Mirel Rădoi a decis să renunţe la jucătorul de naţională 3 A refuzat FRF! Fostul antrenor de la FCSB i-a spus “NU” lui Burleanu: “Mie mi s-a propus” 4 Putin, anunț în ziua cea mare: „Rusia este pregătită” 5 Nebunie în Italia. 30.000 de fani au umplut Piazza dei Signori după promovarea din liga a treia 6 Rapid reuşeşte două “transferuri” de la CFR Cluj. Bilaşco nu vine singur în Giuleşti
Citește și