
Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf/ Instagram
S-a aflat ce s-a ales de rochia cu chipul lui Laurenţiu Reghecampf, purtată de Anamaria Prodan în urmă cu nouă ani. Impresara a dezvăluit că încă o are în garderoba sa, în ciuda despărţirii de antrenorul român.
Anamaria Prodan a avut o apariţie de senzaţie la Gala Fotbalului, în 2009. Atunci, la braţul lui Laurenţiu Reghecampf, impresara a purtat o rochie roşie lungă, care avea chipul soţului ei pictat pe ea.
Ce s-a ales de rochia cu chipul lui Laurenţiu Reghecampf, purtată de Anamaria Prodan
Anamaria Prodan a declarat că încă păstrează rochia cu chipul lui „Reghe”. Aceasta a declarat că în ciuda divorţului de antrenor, mai păstrează unele obiecte din perioada în care erau împreună. Printre aceste obiecte se numără şi rochia purtată în urmă cu nouă ani, dar şi un tablou cu Laurenţiu Reghecampf.
De asemenea, Anamaria Prodan a mai dezvăluit că toate aceste obiecte, printre care şi rochia cu chipul lui „Reghe”, îi vor rămâne amintire lui Bebeto, şi el va decide, când va creşte, ce face cu ele.
„Da. O am încă rochia! Eu păstrez undeva, ca pe toate momentele importante din viața mea. Chiar dacă mai șterg din ele, cele importante rămân. Rochia a fost făcută pentru Reghecampf ca răsplată a familiei pentru rezultatele bune pe care le avea la acel moment. Și rochia, și tabloul, toate sunt păstrate pentru băiatul meu. Când el va crește va decide ce face cu ele”, a declarat Anamaria Prodan, conform click.ro.
Anamaria Prodan a plătit suma de 1500 de euro în schimbul rochiei personalizate cu chipul soţului ei. La vremea respectivă, Laurenţiu Reghecampf o antrena pe Al-Hilal, după ce a părăsit-o pe FCSB după două sezoane.
Anamaria Prodan vrea ca Bebeto să-l cunoască pe Liam, fiul lui Laurenţiu Reghecampf şi al Corinei Caciuc
Anamaria Prodan vrea ca Bebeto să-l cunoască pe Liam, fiul lui Laurenţiu Reghecampf şi al Corinei Caciuc. Impresara a dezvăluit că cei doi trebuie să rămână uniţi, în ciuda divorţului dintre ea şi antrenor.
Anamaria Prodan i-a cerut lui Laurenţiu Reghecampf ca Bebeto să-l cunoască pe Liam, însă antrenorul nu a fost de acord, din ce reiese din spusele ei. Impresara a declarat că toţi copiii antrenorului ar trebui să se înţeleagă, şi a oferit ca exemplu relaţia pe care ea o are cu Luca, fiul pe care „Reghe” îl are din prima căsnicie.
