Închide meniul

Cristi Borcea a vorbit despre marea sa dependenţă, care nu-i dă pace în fiecare zi: "Niciodată nu am suficiente"

Antena Sport Publicat: 20 noiembrie 2020, 18:17 / Actualizat: 11 mai 2021, 18:31

Reclamă
Cristi Borcea a vorbit despre marea sa dependenţă, care nu-i dă pace în fiecare zi: "Niciodată nu am suficiente"

Cristi Borcea

Cristi Borcea face orice pentru a se menţine "veşnic tânăr". Pe lângă activităţile sportive, Cristi Borcea are şi alte activităţi prin care îşi menţine tonusul. Printre ele se numără cele de îngrijire a tenului.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"Nu cred că există cineva care să nu-şi dorească să rămână veşnic tânăr. Cu toate acestea, nu e posibil, însă fac tot ce ţine de mine să îmi protejez sănătatea, starea de bine şi condiţia fizică. Îmi şi place să am grijă de mine, de cum mă prezint, de felul în care mă îmbrac.

Mănânc atent, fac sport regulat, am un stil de viaţă pe cât posibil sănătos şi recunosc că sunt aproape dependent de ritualurile de îngrijire a tenului, mai ales de măştile pentru faţă. Nu am niciodată suficiente”, a spus Cristian Borcea pentru Ok Magazine

Cristi Borcea are 9 copii

Reunirea familiei l-a făcut pe fostul şef al lui Dinamo să renunţe fără regret la afaceri, măcar pentru o perioadă.

"Ei sunt comoara mea! Da, sunt fericit. Mi-am luat pauză de la afaceri, de la tot, cât timp au stat ei aici, lumea poate să meargă înainte și fără mine. Le-am dedicat lor timpul, fiindcă mi-era dor de ei. A început să mă prindă bine viața de familist.

Reclamă
Reclamă

Mi-a fost greu fără ei, nici eu n-am putut să merg în America, nici ei nu au avut cum să ajungă aici. Să-i văd pe toți la aceeași masă, cum râd, m-a emoționat teribil, devin foarte sentimental, iar eu nu sunt om care se pierde cu firea", a spus Borcea, recent, pentru Libertatea.

Cristi Borcea (50 de ani) are 9 copii, cu vârste între un an și jumătate și 23 de ani. Au fost făcuți cu 4 femei diferite. Patrick (23 de ani) și gemenii Antonia și Angelo (17 ani), cu Mihaela, George (9 ani) și Gloria (7 ani), cu Alina Vidican, Carolyn (14 ani), cu avocata Simona Voiculescu și Milan (4 ani) și gemenele Indira și Rania (1.5 ani), cu Valentina.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce echipă va reuşi tripla istorică în acest sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
22:56 20 apr.

„Cascadorii râsului!” Louis Munteanu nu s-a ferit de cuvinte după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Pierdem în halul ăsta”

22:46 20 apr.

„M-a șocat!” Dan Petrescu, la pământ după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Nu am înțeles nimic”

22:21 20 apr.

„Nu a fost de vină” Gigi Becali a analizat „parada” lui Mihai Popescu din cu CFR 3-2. Ce i-a reproșat lui Târnovanu

22:11 20 apr.

Gigi Becali, verdict despre lupta pentru titlu după 3-2 cu CFR Cluj: „Nu ai cum să îl mai pierzi!”

22:02 20 apr.

Cum arată clasamentul Ligii 1 după FCSB – CFR Cluj 3-2! Victorie uriașă pentru campioana en-titre

21:53 20 apr.

FCSB – CFR Cluj 3-2! Roș-albaștrii, pas uriaș în lupta pentru titlu după un derby „de foc”

1 VIDEOAlex Mitriţă a semnat de faţă cu Mirel Rădoi! Imaginile care i-au surprins pe fanii Craiovei 2 S-a decis soarta lui Marius Şumudică! Anunţul şefilor giuleşteni după înfrângerea cu U Cluj 3 „Un bufon!” Scandal imens înainte de FCSB-CFR Cluj. Preşedintele ardelenilor „l-a făcut praf” pe fostul portar 4 Basarab Panduru, val de laude pentru un antrenor din Liga 1: „Echipa arată excepțional!” 5 Câţi suporteri vor fi la derby-ul FCSB-CFR Cluj. Meci crucial în lupta pentru titlu 6 VIDEODaniel Popa, eurogol în Turcia! Atacantul dat afară de Gigi Becali de la FCSB a înscris cu o execuție superbă
Citește și