Închide meniul

Cristi Borcea, în culmea fericirii înainte de Paşte! Anunţul făcut de Valentina Pelinel: "Este alegerea mea!"

Antena Sport Publicat: 30 aprilie 2021, 15:36

Comentarii
Cristi Borcea, în culmea fericirii înainte de Paşte! Anunţul făcut de Valentina Pelinel: "Este alegerea mea!"

Instagram Valentina Pelinel

Cristi Borcea va petrece Paştele în familie. Valentina Pelinel a lăsat să se înţeleagă că la masa de Paşte ar putea veni şi unii dintre copiii din căsătoriile anterioare ale soţului său. Nu de puţine ori, Cristi Borcea a spus că este în culmea fericirii când îşi vede copiii alături. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"Ca în fiecare an, Crăciunul și Paștele le petrecem alături de familia extinsă și de prieteni. Anul trecut, totul a fost resimțit diferit, sub amenințarea pandemiei. Acum, chiar dacă distanțarea socială ne împiedică din nou să ne reunim așa cum ne-am dori, vom păstra tradiția de masă de Paște alături de copii și familie. E important pentru noi ca ei să înțeleagă adevărata semnificație a sărbătorii și motivul pentru care oamenii se regăsesc în aceste momente", a spus Valentina Pelinel pentru Ciao. Pelinel şi Cristi Borcea au 3 copii. 

Valentin Pelinel a vorbit şi despre relaţia pe care o are cu soţul său şi a dat detalii din intimitatea familiei.

"Relațiile în sine presupun disponibilitatea ambilor parteneri, să fie deschiși, să-și respecte limitele, să comunice empatic, să se cunoască, să-și satisfacă nevoile și dorințele, să aibă spațiu intim. Nu e ușor, dacă îți dorești o relație autentică, și nu una superficială. Cristi este alegerea mea și este partenerul meu. Suntem soți, iubiți, prieteni, parteneri. Cu asta am spus totul", a mai spus Valentina Pelinel. 

Cristi Borcea are 9 copii cu 4 femei diferite

Cristi Borcea (50 de ani) are 9 copii, cu vârste între un an și opt luni și 23 de ani. Au fost făcuți cu 4 femei diferite. Patrick (23 de ani) și gemenii Antonia Melissa și Angelo (17 ani), cu Mihaela, George (9 ani) și Gloria (7 ani), cu Alina Vidican şi Carolyn (14 ani), cu avocata Simona Voiculescu. Acestora li se adaugă cei pe care îi are cu Valentina Pelinel.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce echipă va încheia anul pe primul loc în Liga 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:24
„Ne-am împotmolit”. Mihai Stoica, detalii despre transferul pregătit la FCSB. Negocierile au intrat în impas
22:44
Andrei Nicolescu, declarația care îi va dezamăgi pe fanii lui Dinamo: „Nu e planul nostru pentru anul ăsta”
22:22
PSG a câștigat dramatic Cupa Intercontinentală, după finala cu Flamengo. Șase lovituri de departajare ratate
22:13
Gică Craioveanu, mesaj savuros pentru Răzvan Marin înainte de AEK Atena – Universitatea Craiova: „Veniră oltenii”
22:06
Bayern Munchen, taxată de UEFA după incidentele de la meciul cu Sporting. Ce sancțiuni au primit bavarezii
21:52
Donald Trump, decizie uluitoare pentru Cupa Mondială! A interzis fanii din două țări
1 FotoCine este marea dragoste a lui Mircea Lucescu. Anunţul făcut de Neli Lucescu după 58 de ani de căsnicie 2 Doliu în lumea fotbalului din România! Leontin Chiorpec a murit în accident 3 Reacţia categorică a lui Gigi Becali după ce Istvan Kovacs a fost delegat la FCSB – Rapid: “La revedere” 4 Claudiu Keșeru a plecat de la FC Bihor. De ce şi-a dat demisia 5 Valeriu Iftime anunţă primul plecat de la FCSB. Fotbalistul abia a semnat: “Vorbim din ianuarie” 6 Unde se transferă Alexandru Dobre? Anunţul făcut de Victor Angelescu: “E greu de ţinut”
Citește și