Cristi Borcea, misiune dificilă de Ziua Copilului
Actuala soţie a omului de afaceri a postat un mesaj emoţionant pentru Milan, dar şi pentru cele două gemene ale cuplului. Valentina Pelinel şi Cristi Borcea sunt extrem de mândri.
Cristi Borcea, misiune dificilă de Ziua Copilului. Ce a transmis Valentina Pelinel
„Toti copiii sunt ingerasi. La multi ani, suflete frumoase si inocente, sa luminati vietile familiilor voastre in fiecare zi cu magia voastra„, a fost reacţia Valentinei pe contul ei de Instagram.
https://www.instagram.com/p/CPkcpmoL5Tq/
Valentina a sărbătorit alături de soţul ei şi de cei trei copii. S-a lăudat cu buchetul de flori primit de la cel care a fost o persoană marcantă în fotbalul românesc. „La mulţi ani, copii mici şi mari„, a precizat Pelinel.

Cristi Borcea, misiune dificilă de Ziua Copilului. Cel care are o avere estimată la 82 de milioane de euro a anunţat deja că le-a asigurat viitorul tuturor celor nouă copii. Puştii au mai multe proprietăţi pe numele lor.
„Mama este singura femeie în care am încredere totală. Soțiile nu au nimic pe numele lor. Mihaela a avut casa care e acum pe numele copiilor… Alina, o vilă care e pe numele copiilor. Toți ceilalți copii au case, apartamente, cele mai bune condiții, dar femeile, ca să nu o ia razna, nu trebuie să aibă nimic pe numele lor. Lasă, să aibă copiii!”, a declarat fostul patron al lui Dinamo, în acest an, la Kanal D.
Cristi Borcea are 9 copii cu 4 femei
Valentin Pelinel și Cristi Borcea au împreuna 3 copii: Milan și gemenele Indira și Rania. Cu prima sa soție, Mihaela, fostul patron al lui Dinamo are un băiat, Patrick, şi gemenii Antonia şi Angelo. Cu a doua soţie, Alina Vidican, are alți doi copii: George Alexandru şi Gloria. Borcea mai are o fetiță, Carolyn, din relația cu Simona Voiculescu.
„Nouă ne plac, dar deocamdată avem casa plină de copiii (râde). Nu spun nu, cine știe ce îți poate aduce ceasul?! De când îi avem pe cei mici, suntem foarte fericiți.
Evident că nu este deloc ușor, mai ales la vârstele acestea, dar satisfacția e mare. Nu se compară cu absolut nimic pe lumea asta zâmbetul lor, bucuria din ochii lor. E un sentiment special, unic„, a declarat Pelinel la începutul acestui an.
Cristi Borcea a anunţat că decizia îi aparţine soţiei. „Deocamdată nu îmi mai doresc copii, dar dacă Valentina își mai dorește, eu nu am nicio problemă„, a spus fostul acţionar al lui Dinamo.
- Cristi Borcea are 9 copii cu 4 femei
- Cum a petrecut fostul patron al lui Dinamo
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Marele Premiu al Ungariei se vede în Universul Antena în weekend-ul 24-26 iulie
- Din ce afacere a făcut Victor Piţurcă o avere. A fost dat de gol de un „rival”: „A câştigat 20-30 de milioane de euro”
- (P) Pariuri pe ofsaid și lovituri libere: Cum funcționează aceste piețe speciale
- (P) Cum să alegi anvelope auto economice fără a-ți pune siguranța în pericol
- Dublă tragedie în familia lui Dani Vicol. A murit la 7 ani! Mama lui face declarații emoționante
- Ce i s-a putut întâmpla Mihaelei Rădulescu, după ce s-a întors în locul unde iubitul ei a murit: „Când am închis ochii…”




























