În urmă cu câteva luni, aceasta era disperată după pensia alimentară de 2.500 de euro pe lună pe care Jese nu i-o achitase. Acum, ea poartă haine în valoare de mii de euro, de la Louis Vuitton sau Chanel, cu care se mândreşte pe reţelele de socializare. Ea s-a pozat chiar şi lângă un avion privat.
Jet privado, ropa de lujo, joyas… La vida a todo tren de Aurah Ruiz y Jesé Rodríguez ⬇✈ https://t.co/jYntYpjxff pic.twitter.com/j4fXUhXX0a
— Lecturas (@Lecturas) January 8, 2021
Conflicte dure între Jese Rodriguez şi Aurah
Cei doi au avut conflicte dure în trecut, când femeia l-a acuzat că nu vrea să îi plătească pensia alimentară.
"N-ai timp să-ți petreci o seară alături de copilul tău, însă ai tot timpul din lume pentru cluburi. Ești cea mai mare eroare a vieții mele. . Le-a zis asistentelor că trebuie să plece pentru a prinde un avion, dar era la Shoko Madrid, în zona VIP, fumând, bând și făcând sex în toaletă. Ce tată bun!”, „tuna” Aurah în trecut.
De-abia împăcat cu Aurah Ruiz, în urmă cu câteva luni, jucătorul a fost prins în fapt de fosta soţie cu o altă femeie, iar incidentul a fost filmat.
Incidentul a avut loc la doar o zi după aniversarea fostei soţii, iar Aurah şi-a ieşit din minţi şi le-a adresat cuvinte grele celor doi. "Eşti un fiu de căţea" şi "ţi-ai lăsat iubitul la Insula iubirii ca să te culci cu tată copiilor mei!", a urlat femeia.
- Jese Rodriguez are 27 de ani
- Jese a fost dat afară de PSG
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Panathinaikos - PAOK, turul semifinalei Cupei Greciei, e live în AntenaPLAY, miercuri, de la ora 20:30
- (P) 10 motive pentru a alege Neira Automobile atunci când îți cumperi o mașină second hand
- Cum un CRM bine implementat îmbunătățește experiența clienților și crește retenția
- Care este numele real al lui Ion Ţiriac. Chiar magnatul a dezvăluit tot! De ce nu l-a mai schimbat
- Mesajul halucinant primit de Diana Şucu de la Gigi Becali: “Să stea acasă! Să vedem cine se roagă mai bine”
- La ce meserie a renunțat Luiza, soția lui Cătălin Zmărăndescu. Marele regret al sportivului: „Mă simt vinovat”


































