Foto

Cum a putut să reacționeze Luca, fiul cel mare al lui Laurențiu Reghecampf, când a văzut-o pe Anamaria Prodan

Antena Sport Publicat: 27 octombrie 2021, 18:52

Comentarii
Cum a putut să reacționeze Luca, fiul cel mare al lui Laurențiu Reghecampf, când a văzut-o pe Anamaria Prodan

Colaj Instagram Anamaria Prodan

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

În plin scandal de divorț cu Laurențiu Reghecampf, Anamaria Prodan a lansat o carte în care și-a povestit viața alături de actualul antrenor al Universității Craiova. Anamaria Prodan a dezvăluit momentul în care l-a cunoscut pe Luca, fiul din prima căsătorie al lui Laurențiu Reghecampf. Vedeta a dezvăluit că acesta s-a atașat imediat de ea.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cum a reacționat Luca Reghecampf când a văzut-o pe Anamaria Prodan

(Laurențiu Reghecampf, n. red.) Mi-a povestit despre copilul lui, pe care l-a luat apoi de acasă și ne-a pus să stăm față în față, cunoscându-l astfel pe Luca de când avea patru ani și jumătate. Ei i-am vorbit despre cele două fetițe din prima căsătorie (…). Mi-a plăcut Luca din prima secundă și ne-am lipit unul de altul, ceea ce ne-a atras numai rele, și mie, și lui, pentru că mama lui s-a simțit obligată să se răzbune pe conexiunea asta rapid stabilită”, a spus Anamaria Prodan în cartea ei, conform fanatik.ro.

Luca, fiul lui Laurențiu Reghecampf, o consideră pe Anamaria Prodan ca a doua mamă

Tot în cartea lansată de Anamaria Prodan, apar pasaje în care Luca Reghecampf vorbește la superlativ despre Anamaria Prodan.

„Ana este ca a doua mamă pentru mine și nu m-a tratat diferit față de ceilalți. Suntem toți frați și copiii ei. Întotdeauna a avut grijă și a îndeplinit orice dorință, oricând am avut vreuna. Îi sunt foarte recunoscător pentru tot și mă bucur că este acolo pentru mine atunci când am nevoie de ea.

Suntem o familie frumoasă și îi mulțumesc pentru toate lucrurile frumoase din viața mea! Te iubesc”, este afirmația lui Luca Reghecampf ce apare într-un pasaj în cartea ”Da, sunt cea mai bună!”, conform sursei mai sus citate.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf divorțează

Anamaria Prodan iese la rampă şi face dezvăluiri absolut incredibile în scandalul divorţului cu Laurenţiu Reghecampf. Impresara spune că antrenorul i-a interzis să îi mai poarte numele şi că nu mai există cale de împăcare. Mai mult, Prodanca a vorbit despre avere, dar şi despre ultima discuţie dintre cei doi.

Căsnicia dintre Laurenţiu Reghecampf şi Anamaria Prodan mai există doar în acte. Impresara iese la rampă şi spune totul. Antrenorul i-a interzis să-i mai poarte numele, iar împăcarea este exclusă.

„O să fac în aşa fel să fie bine. Copilul meu, care e foarte rănit, astăzi e o umbră. Dacă Reghe făcea aceste nenorociri când copilul era mic era ceva. A făcut-o acum şi copilul e foarte rănit. Laurenţiu Reghecampf dacă pleacă din această căsnicie, pleacă cu contractul de la Craiova şi o casă în America.

Reclamă

Milionari sunt copiii Anamariei Prodan şi ai lui Laurenţiu Reghecampf. El a muncit pentru alţii. Toată averea este moştenită de la mama. Laurenţiu trebuie să lase totul copiilor lui. Ce să merite el dacă nu avem nimic împreună. Am trăit din acei bani”, a spus Anamaria.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga Balonul de Aur 2026?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
9:30

„Lipsă de respect faţă de Messi!” Sergio Aguero a răbufnit după finala Cupei Mondială: „M-a făcut şi mai furios”

9:20

Leandro Paredes a rupt tăcerea, după scandalul uriaș de la finala Spania – Argentina 1-0: „Plin de mândrie”

8:58

România a urcat în clasamentul FIFA, după Cupa Mondială 2026! Cum arată Top 20 după turneul final

8:54

Veste excelentă pentru FCSB! Jucătorul care revine la echipă, înaintea primului meci din Europa

8:39

„FIFA, organizaţie mafiotă!” Cristiano Ronaldo a început nebunia. Postare controversată împotriva Argentinei, apreciată de CR7

8:37

„Eroul” Spaniei nu s-a abținut: mesaj pentru Donald Trump, după ce a scos două milioane de oameni în stradă la Madrid

1 Decizia luată de FIFA după scandalul făcut de argentinieni în finala Cupei Mondiale 2 VIDEOFotbalistul care a refuzat să-l salute pe Donald Trump la ceremonia de premiere 3 VIDEOSpania – Argentina 1-0. Spaniolii au câştigat Cupa Mondială! Ferran Torres, „eroul” ibericilor într-un succes istoric 4 Rodri, „Balonul de Aur” al Cupei Mondiale. Toate premiile acordate după finala Spania – Argentina 5 VIDEOBătaie pe teren după ce Spania a câștigat Cupa Mondială! Gesturi golănești comise de Leandro Paredes 6 VIDEODonald Trump, moment de confuzie uriaşă la decernarea Cupei Mondiale. Gianni Infantino a intervenit urgent
Citește și