Închide meniul
Foto

Cum arată singura fiică a lui Ilie Dumitrescu! Este de o frumuseţe răpitoare

Antena Sport Publicat: 27 martie 2023, 13:20

Comentarii
Cum arată singura fiică a lui Ilie Dumitrescu! Este de o frumuseţe răpitoare

Instagram

Singura fiică a lui Ilie Dumitrescu este de o frumuseţe răpitoare. Mayra Daria are 17 ani şi este fata fostului internaţional din căsătoria cu Letiţia Badea. Dumitrescu mai are trei băieţi, Sică, Dani şi Toto.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cunoscută din serialul Adela, Mayra Daria e fata pe care Ilie Dumitrescu o are din căsnicia cu Letiţia, care a durat din 1994 până în 2007.

Cum arată singura fiică a lui Ilie Dumitrescu

Mayra Daria are 17 ani și visează la o carieră de actriță. Și fratele ei mai mare, Toto, a urmat calea actoriei. Cei doi au și jucat împreună în câteva producții.

“Mayra are 17 ani, e la Școala Cambridge, muncește foarte mult, are rezultate foarte bune la școală. Este foarte serioasă. Îmi seamănă cel mai mult din familie.

Muncește mult, vrea să performeze în zona în care se implică și are o mentalitate de învingător. Este slăbiciunea mea și este protejată de toți bărbații din familie, eu și frații ei”, spunea Ilie Dumitrescu despre Mayra, la finalul anului trecut, citat de libertateapentrufemei.ro.

Reclamă
Reclamă
 
View this post on Instagram
 
A post shared by m a y r a (@mayra.daria)

Toto Dumitrescu: ”Tata nu m-a încurajat niciodată să joc fotbal!”

Fiul lui Ilie Dumitrescu a vorbit deschis despre relația pe care o avea cu tatăl său. Deși acesta a fost unul dintre cei mai mari jucători ai României, niciunul dintre cei trei fii ai săi nu i-a călcat pe urme.

Toto Dumitrescu susține că Ilie Dumitrescu nu l-a încurajat niciodată să meargă la fotbal. ”Mister” îi spunea mereu să învețe. Dumitrescu jr. a fost coleg de școală cu băiatul lui Gică Hagi, Ianis. Cei doi jucau fotbal în curtea școlii: ”Ianis era cel mai bun, eu eram praf!”

Reclamă

”De obicei, părinții dau copiii la sport! Eu am avut un exemplu în casă, dar nu m-a încurajat niciodată să joc fotbal. Mi-a zis să învăț, să îmi văd de școală. El susține că fotbalul și performanța necesită sacrificii. Nu prea am fost pe stadion. Am făcut înot și baschet. Sică s-a dus el către fotbal. Eu nu am simțit o conexiune specială.

Și acum simt presiunea numelui de Dumitrescu. La înot eram bun. La școală, mă băgau și pe mine la fotbal. Eu am fost în școală cu Ianis Hagi, era cel mai bun din curtea școlii, la propriu. Era Ianis și restul lumii. La mine era cap de linie. Eu îi spuneam tatălui că joc și eu bine, dar eu eram praf. Nu m-a încurajat niciodată să fac fotbal”, a dezvăluit Toto Dumitrescu la AS.ro LIVE.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Va câştiga Max Verstappen titlul de campion mondial în 2025?
Loading ... Loading ...
Citește și:
11:23
Mick Schumacher, în Indycar
11:22
Louis Munteanu, ca şi transferat de la CFR Cluj. Cu Rapid „a fost chiar antrenorul” să-l vadă jucând
10:58
“Îmi place asta” Reacţia incredibilă a lui David Moyes după ce Idrissa Gueye l-a luat la palme pe Keane
10:56
Federaţia Română de Fotbal, anunţ oficial. A fost dat afară!
9:59
Basarab Panduru, dezvăluire despre relaţia Louis Munteanu – Daniel Pancu: “Nu cred că merge să te joci…”
9:36
Mihai Rotaru face un dublu transfer la Universitatea Craiova! Vinde pe 10 milioane de euro, aduce un fost atacant al României
1 Afacerea care i-a adus lui Mihai Rotaru averea de “300 de milioane de euro”. Patronul Universităţii Craiova e putred de bogat 2 11 milioane de euro pentru transferul lui Louis Munteanu. A venit confirmarea 3 Andrei Rațiu are o nouă poreclă, după ce a “rupt norii” în Spania: “E pur și simplu o nebunie!” 4 Pierdere uriaşă pentru FCSB. Destinaţie surpriză pentru un greu din primul 11 5 EXCLUSIVClubul uriaş care e pe urmele lui Louis Munteanu. CFR Cluj poate da lovitura 6 Cristi Chivu, replică fermă după Inter – AC Milan 0-1. Întrebarea care l-a deranjat: „Nu pot să fac asta?”
Citește și