Cum arată vacanţa în pandemie pentru două milionare celebre

Antena Sport Publicat: 8 iunie 2020, 6:40

Comentarii
Cum arată vacanţa în pandemie pentru două milionare celebre

Tamara şi Petra Ecclestone nu îşi fac griji în privinţa pandemiei

Potrivit The Sun, Tamara şi Petra au mers pe yahtul tatălui lor, Petara (o combinaţie a numelor celor două), care valorează aproape 30 de milioane de euro. Tamara (35 de ani) locuieşte la Londra, în timp ce Petra (31 de ani) stă în Los Angeles. S-au întâlnit însă în Croaţia, ţară care a ridicat restricţiile de călătorie după pandemie. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cele două milionare au fost însoţite de familiile lor pe yahtul care este o adevărată bijuterie. Nu doar tatăl lor este bogat şi celebru. Tamara are o avere de peste 250 de milioane de euro, în timp ce Petra este model şi creatoare de modă şi deţine în conturi o sumă asemănătoare cu a surorii sale. Cele două vor moşteni averea de peste 3 miliarde de euro a lui Bernie Ecclestone. 

Tatăl milionarelor va deveni tată la 89 de ani

Bernie Ecclestone va deveni în curând tată, la vârsta de 89 de ani. Fostul şef al Formulei 1 şi soţia sa, Fabiana Flosi (43 de ani), sunt căsătoriţi din 2012, iar anul acesta vor avea primul copil. 

"Se va întâmpla în această vară! Sper să înveţe repede să joace table", a declarat Bernie Ecclestone. Magnatul britanic a suferit în 1999 o operaţie de bypass, dar şi-a păstrat energia. A fost la conducerea Formulei 1 până în 2017. Ecclestone a fost şi patronul echipei de fotbal Quenns Park Rangers între 2007 şi 2011. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ştim toate echipele calificate la World Cup 2026. Cine va câştiga trofeul?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
9:05

Andrei Raţiu, unul dintre cei mai buni jucători de pe teren! Meci excelent după “coşmarul” din Turcia

8:45

Ilie Dumitrescu a găsit cauza dezastrului de la FCSB, după eşecul cu Botoşani: “Nu e de ajuns”

8:34

Adrian Porumboiu, verdict categoric despre fazele controversate din Botoşani – FCSB 3-2: “Nici dacă era blat…”

8:30

“Mă pune pe gânduri” Basarab Panduru a pus la zid un jucător, după FC Botoşani – FCSB 3-2: “Nici dacă ai cârcei nu dai aşa”

8:23

“Ordinul” lui Gigi Becali nu a fost ascultat la FCSB. Vinovaţii găsiţi după eşecul cu Botoşani: “Stai 17 ore pe calculator”

0:30

VIDEOSporting – Santa Clara 4-2. Gazdele au făcut spectacol și s-au apropiat de liderul Porto

1 EXCLUSIV“Zici că a venit Ceauşescu”. Scandal la spital, după decizia luată în urma infarcturilor lui Mircea Lucescu 2 O nouă plecare de la FCSB. Familia fotbalistului merge la Gigi Becali: “Trebuie să intervenim” 3 UPDATEToate detalii despre starea lui Mircea Lucescu, după infarctul suferit 4 EXCLUSIVPițurcă, după anunțul lui Miruță: „Buget de 15 milioane € și 30.000 de fani” Străinii interesați să investească la Steaua 5 Absenţe importante la Universitatea Craiova pentru meciul cu CFR Cluj 6 Gigi Becali e gata să ia o decizie șoc, după Botoșani – FCSB 3-2: „Stau să fiu râs în play-out?”
Citește și