”Are o avere de două-trei miliarde. El îi ajută şi pe săraci şi pe bogaţi. A adus zeci de milioane în ţara asta. Chiar dacă i-a primit el, tot în ţară i-a cheltuit””, a dezvăluit Dumitru Dragomir la Digisport.
Gigi Becali avea o avere de un miliard de euro în 2008
În topul celor mai bogați români, condus de Țiriac, cu 1.2 miliarde de euro, Becali apare cu o avere de 400-450 de milioane de euro.
Mai mult, înaintea crizei din 2008, Becali avea o avere de peste un miliard de euro. Criza a prăbușit piața imobiliră și implicit averea lui Becali.
- Ion Țiriac are o avere de 1.2 miliarde de euro
- Gigi Becali ar avea de aproape de ori mai mare
- Austria - România e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, pe 7 iunie, de la ora 21:45
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Milionarul de 34 de ani care construieşte un castel în România refuză să se întoarcă la “prima dragoste”
- Ce preţuri are Rică Răducanu la restaurantul său de pe litoral. Cu cât au crescut faţă de 2024: “Am pensie mică”
- Ce a putut păţi în Turcia un celebru milionar român: “Ne-am pus toţi pe burtă”
- Ce a putut păţi blonda care a intrat pe teren în finala Ligii Campionilor pentru a promova site-ul iubitului!
- Ion Ţiriac, imaginea zilei alături de cel mai fericit miliardar al lumii. Unde s-au putut întâlni