Foto

Dezvăluiri incredibile din căsnicia lui Laurenţiu Reghecampf cu Anamaria Prodan. Ce putea să facă bărbatul

Publicat: 11 august 2022, 17:41

Comentarii
Dezvăluiri incredibile din căsnicia lui Laurenţiu Reghecampf cu Anamaria Prodan. Ce putea să facă bărbatul

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf / Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Adrian Mititelu a făcut dezvăluiri incredibile despre Laurenţiu Reghecampf. Totuşi, patronul FC U Craiova 1948 i-a luat partea lui Reghecampf când a venit vorba că acesta bea peste măsură.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Adrian Mititelu spune că Laurenţiu Reghecampf nu consumă cantităţi uriaşe de alcool, aşa cum s-a speculat în spaţiul public. Mititelu spune că Reghecampf mai consumă alcool ca orice om normal.

În 2011, într-un moment în care căsnicia cu Anamaria Prodan era una perfectă, Laurenţiu Reghecampf a antrenat echipa lui Adrian Mititelu.

Adrian Mititelu, dezvăluiri despre Laurenţiu Reghecampf

Cine l-a angajat prima dată pe Reghecampf? Eu am fost primul care l-a făcut antrenor. Eu l-am vrut foarte mult. M-am bucurat foarte mult când a plecat de la CSU. Dacă nu era el la CSU, noi cred că îi băteam.

Pentru mine, ca adversar, m-am bucurat când a plecat. Mi-am dat seama că au făcut o greșeală. Nu credeam că Rotaru e atât de naiv încât să-l scape pe Reghecampf.
Ziceau ei că Reghecampf mai bea… Mai bea și el ca orice om. Chiar dacă mai bea o zi sau două, dar după aceea făcea… El și băut face treabă mai bună ca toți ceilalți la un loc. Are ceva nativ. E cel mai bun antrenor din România.

Reclamă
Reclamă

El nu a venit din două motive. Era prea devreme să sară în barcă la noi, după ce a fost la ei. Era jenant și pentru ei. Și aștepta și o ofertă de afară. Dar într-o zi va antrena la noi.

A trecut prin multe, a avut probleme de familie. Trebuia ajutat, trebuia înțeles. Nimeni nu e ușă de Biserică. Dacă Reghe are vreun exces, poți vorbi cu el și nu mai face”, a spus Adrian Mititelu pentru gsp.ro.

Dialogul incredibil purtat între Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf la Tribunal

Anamaria Prodan e dezamăgită de Laurențiu Reghecampf din cauza modului în care acesta s-a purtat cu Laurențiu Reghecampf Jr, poreclit Bebeto. Impresarul a dezvăluit dialogul uluitor pe care l-a purtat cu soțul ei, la Tribunal, în timpul procesului de divorț.

Reclamă

Povestea de dragoste dintre Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf s-a încheiat abrupt, după o căsnicie de 13 ani. Cei doi au ajuns la Tribunal pentru a divorța, dar procesul este departe de a fi încheiat.

Pentru moment, Instanța a decis că „Reghe” trebuie să-i plătească pensie alimentară lui Bebeto, fiul pe care îl are împreună cu Anamaria. Vedeta de 49 de ani a dezvăluit însă că, până acum, soțul său nu a scos vreun leu din buzunar pentru băiatul lui. O treime din veniturile tehnicianului ar trebui să ajungă în conturile Anamariei Prodan.

A făcut scandal că vrea să îl ia pe Bebeto, în iulie, dar nu l-a mai luat. Și nici nu l-a mai căutat vreodată. Chiar l-am rugat să vină să își vadă copilul când vrea. Eu nu am cerut pensie alimentară, nu am cerut nimic, trimite ce vrei, când consideri tu, i-am zis.

De doi ani, doar a furat, nu a dat nimic. Te trezești la Judecătorie că vrei să fixezi programul de vizită și banii. Și, când i-au fixat, nu a respectat programul și nici banii nu i-a dat. Voia să îi socotim cadourile.

Adică o bicicletă din aia de 10 milioane de lei vechi… Și mâncarea pe care a trimis-o, fructele, ca pensie alimentară. E râsul de pe pământ, au râs și judecătorii…”, a spus Anamaria Prodan, pentru Fanatik.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuși Marius Baciu să ducă FCSB în preliminariile Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
14:15

Eroii Campionatului Mondial | Fotbalul l-a salvat dintr-un lagăr din Maramureș și a câștigat World Cup în 1954

14:10

Naţionala Republicii Democrate Congo îşi anulează cantonamentul local, din cauza epidemiei de Ebola

13:18

AUR cere indemnizaţii de merit pentru componenţii Steaua 86

13:04

Egipt și-a anunțat lotul pentru Cupa Mondială. Mohamed Salah e vedeta “faraonilor”

12:37

Ce surpriză! Noul puști minune al Barcelonei, convocat la Campionatul Mondial

12:28

Rafa Nadal a dat verdictul după ce Carlos Alcaraz s-a retras și de la Wimbledon: “Și eu m-am accidentat așa”

1 Transfer de Liga Campionilor pentru Al-Hamlawi. Suma oferită pentru jucătorul Universității Craiova 2 Dinamo a făcut un transfer de la FC Argeș. Mutare surpriză 3 Presa din Rusia anunță cine îl înlocuiește pe Răzvan Lucescu la PAOK 4 LPF a decis când se joacă Dinamo – FCSB / Botoșani, finala barajului pentru Conference League 5 Decizia luată de Florinel Coman în privinţa întoarcerii la FCSB! 6 Universitatea Craiova a ofertat un jucător de la U Cluj înainte de finala pentru campionat
Citește și