Închide meniul

"Doi ani mi-am zăpăcit creierii cu ea!" Noi dezvăluiri despre vedeta din România care a fost acuzată de soţ că intră cu noroi în casă: "Toţi îmi spuneau: ‘Eşti un prost’!"

Antena Sport Publicat: 18 martie 2021, 5:45

Comentarii
"Doi ani mi-am zăpăcit creierii cu ea!" Noi dezvăluiri despre vedeta din România care a fost acuzată de soţ că intră cu noroi în casă: "Toţi îmi spuneau: Eşti un prost!"

Nicolae Zuluf

 Nicolae Zuluf spune că a avut de muncă până să ajungă pe aceeaşi lungime de undă cu actuala sa soţie. Totul s-a cauzat că cei doi proveneau din medii sociale diferite. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"Un an , doi, mi-am zăpăcit creierii cu ea. A a trăit într-o lume şi familie mai avută. Eu am trăit într-o familie amărâtă. Mergeam cu ghiozdanul în spate la antrenament şi poate nu aveam ce să mânânc şi alergam. Eui apreciez lucrurile pe care le am şi mi le-a dat Dumnezeu. Ea nu prea ţine la nimic, aşa, în general. La început era foarte diferită. Trăia în oraş. A trebuit să îi explic cum m-am chinuit eu, mi-a murit şi un frate", a spus Nicolae Zuluf la Antena Stars

Nicolae Zuluf a jucat la echipe precum Victoria Brăneşti sau Dinamo şi a decis să renunţe la cariera de sportiv la vârsta de 26 de ani. 

"La fotbal, când am mers, mi-au dat în cap. De aia m-am lăsat şi de fotbal la 26 de ani. Toţi îmi spuneau că eşti un prost, nu trebuie să te laşi de la anii ăştia. Nu am mai rezistat pentru că toţi au scris urât de ei. Au fost momente când nu aveam bani să beau un suc şi nici bani de benzină", a mai spus Nicolae Zuluf. 

Nicolae Zuluf, despre Sânziana Buruiană: "Intră încălţată cu noroi, nu are grijă de casă!"

Fostul fotbalist s-a plâns, în direct la TV, de soţia sa. Zuluf i-a reproşat Sânzianei Buruiană că nu are grijă de casă.

Reclamă
Reclamă

"Ea nu are grijă nici de casă, nici de mașină, intră încălțată cu noroi. Mie nu-mi place la ea că este prea lentă. Ea vine după două ore, vine la mașină, se mai duce apoi în casă că a uitat ceva. Dimineață ne-am certat ultima dată'', a spus Nicolae Zuluf

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ar fi bine pentru Radu Drăguşin să plece de la Tottenham?
Loading ... Loading ...
Citește și:
19:04
Dan Şucu, aproape de o lovitură uriaşă în mercato! Poate încasa 18 milioane de euro pentru un star în devenire
18:58
Cine va arbitra derby-ul FCSB – CFR Cluj. „Centralul” a fost lăudat de Gigi Becali: „E om bun”
18:34
Alexi Pitu schimbă echipa după aproape șase luni! Fotbalistul lansat de Gică Hagi poate ajunge în Spania
18:32
Primul mesaj postat de Olimpiu Moruțan, după ce s-a întors în România pentru a semna cu Rapid
18:07
Bornă impresionantă stabilită de Sorana Cîrstea în tenis! Ce s-a întâmplat după eliminarea de la Australian Open
18:06
Veste excelentă pentru Dinamo. Kennedy Boateng, așteptat să semneze un nou contract: „Ne-am strâns mâna”
1 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Edin Dzeko semnează în Liga a 2-a din Germania 2 “N-ai nicio idee ce e ăla fair-play!”. Scandal după meciul Soranei Cîrstea cu Naomi Osaka de la Australian Open 3 Olimpiu Moruțan putea ajunge la FCSB! Cine s-a opus transferului și ce i-a transmis lui Gigi Becali 4 Radu Drăguşin, la pachet cu un alt jucător. AS Roma a făcut oferta pentru Tottenham 5 Gabriela Ruse, victorie uriaşă şi cea mai mare performanţă a carierei la Australian Open 6 Românul, transfer important la Fenerbahce! Mutare de 6 milioane de euro
Citește și