Robert Stroescu a fost un sportiv de succes. El a activat la CSA Steaua. A câştigat mai multe titluri naţionale la cadeţi şi juniori.
Robert Stroescu, fostul campion la lupte, găsit mort la doar 28 de ani
Robert a renunţat la cariera promiţătoare din cauza problemelor din familie provocate de tată. Era un tânăr liniştit, potrivit apropiaţilor săi, dar s-a apucat de droguri.
El a fost găsit mort la fabrica de bere Rahova, care în prezent este dezafectată. Poliţiştii l-au descoperit la finalul săptămânii trecute în urma unui apel la 112.
Robert avea urme de ace pe braţe, caracteristice consumatorilor de droguri. Cel mai probabil a căzut de la înălţime, scrie gândul.ro.
- Radu Stroescu avea 28 de ani
- Era multiplu campion naţional la lupte
- Inter - Betis se va disputa sâmbătă, de la ora 20:30, live în AntenaPLAY
- Europe Smash - Sweden 2026 e live în AntenaPLAY în perioada 8-18 august
- A rupt tăcerea, după ce soţul milionar a înşelat-o cu cea mai bună prietenă a ei! Ce a spus despre trădarea incredibilă
- (P) Cultura pop și divertismentul digital: cum inspiră filmele și muzica lumea jocurilor
- (P) 5 Situații în care o durere de dinte nu mai poate aștepta
- (P) Care sunt cele mai bune cazinouri online cu dealeri live în România
- (P) Cererea tot mai mare pentru divertisment localizat în Europa de Est
































