Închide meniul

Ekaterina Alexandrovskaia şi-a luat viaţa la numai 20 de ani. S-a aruncat de la fereastra unui apartament

Antena Sport Publicat: 18 iulie 2020, 17:45 / Actualizat: 11 mai 2021, 19:43

Reclamă
Ekaterina Alexandrovskaia şi-a luat viaţa la numai 20 de ani. S-a aruncat de la fereastra unui apartament

Ekaterina Alexandrovskaia

O sursă din cadrul poliţiei susţine că trupul neînsufleţit al patinatoarei a fost găsit lângă casa sportivei, la Moscova.  “Cauza preliminară de decesului este sinuciderea”, anunţă sursa. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mai mult, Rt.com susţine că sportiva s-ar fi aruncat de la fereastra unui apartament.

Cine a fost Ekaterina Alexandrovskaia

Ekaterina Alexandrovskaia s-a născut la 1 ianuarie 2000, la Moscova. Ea a reprezentat Rusia până în 2016, când a fost invitată să concureze pentru Australia. În 2017, ea a câştigat titlul mondial la patinaj artistic perechi la juniori, alături de australianul Harley Windsor. 

Alexandrovskaia şi Windsor au câştigat şi Grand Prix-ul pentru juniori în 2017, precum şi titlul naţional în Australia de două ori, în 2017 şi 2019.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Mai poate pierde FCSB titlul din Liga 1 după victoria cu CFR Cluj?

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
14:59

Câte etape va fi suspendat Mihai Popescu după „parada” din FCSB – CFR Cluj 3-2! Ce scrie în Regulament

14:40

Dinamo – Universitatea Craiova LIVE TEXT (21:00). Oltenii atacă locul 2 din play-off. Echipele probabile

14:37

„Vreau să îl sparg!” Gigi Becali i-a pus gând rău lui Marius Șumudică înainte de Rapid – FCSB: „E hoț”

13:49

Lando Norris a dat verdictul despre lupta la titlul din Formula 1: „Mai avem mult de muncit”

12:52

Gigi Becali, primul transfer pentru sezonul viitor la FCSB: „Am dat deja comisionul”

11:58

Echipa lui Cristi Chivu nu mai joacă luni! Meciul Parma – Juventus a fost amânat după moartea Papei Francisc

1 „Cascadorii râsului!” Louis Munteanu nu s-a ferit de cuvinte după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Pierdem în halul ăsta” 2 VIDEOAlex Mitriţă a semnat de faţă cu Mirel Rădoi! Imaginile care i-au surprins pe fanii Craiovei 3 „Nu a fost de vină” Gigi Becali a analizat „parada” lui Mihai Popescu din meciul cu CFR. Ce i-a reproșat lui Târnovanu 4 „M-a șocat!” Dan Petrescu, la pământ după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Nu am înțeles nimic” 5 FotoUltimul român celebru văzut alături de Papa Francisc. Suveranul Pontif a murit la 88 de ani, în a doua zi de Paşte 6 S-a decis soarta lui Marius Şumudică! Anunţul şefilor giuleşteni după înfrângerea cu U Cluj
Citește și