Unul dintre jucătorii prezenţi la Ibiza a fost şi Mauro Icardi, care a mers împreună cu soţia sa Wanda Nara şi copiii acesteia din prima căsătorie cu Maxi Lopez.
Maxi Lopez: "Am doi copii cu rezultate pozitive la COVID-19"
Fostul jucător de la Barcelona a răbufnit susţinând că are copiii infectaţi cu COVID-19, în urma excursiei de la Ibiza.
"Sunt extrem de nervos. Este o femeie inconștientă. Am doi copii cu rezultate pozitive la testele de Covid-19 din cauza ei.
I-am spus să nu meargă la Ibiza, toată lumea se întoarce bolnavă de acolo, dar nu i-a păsat. S-a dus oricum. Ca mamă, ea trebuie să înțeleagă pericolul", a răbufnit Maxi Lopez în presa din Argentina.
Wanda Nara: "Toate testele sunt negative"
Replica Wandei Nara nu a întârziat să apară. Aceasta a postat o fotografie în care apare alături de Icardi şi copiii săi susţinând că toate testele sunt negative.
"Suntem toți bine. Rezultatul testului meu e negativ, nu am Covid-19. La fel e și în cazul copiilor, toți suntem bine", a scris Wanda pe Instagram.
- Maxi Lopez susţine că doi copii ai săi au COVID-19
- Wanda Nara a fost la Ibiza cu Icardi şi copiii săi
- Cursa Marelui Premiu de la Miami e duminică, 3 mai, de la ora 22:50, pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Meciurile României de la Campionatul Mondial de hochei, Divizia I/B sunt LIVE în AntenaPLAY
- Ce nu mănâncă niciodată Ion Ţiriac pentru a se menţine într-o formă fizică de invidiat la aproape 87 de ani
- Ce se mai ştie de Raluca Zenga. Cum arată după ce s-a despărţit de italian, nici nu o mai recunoşti
- (P) 10 moduri în care va evolua piața de imobiliare din București
- (P) 5 Chestii pe care le faci pe telefon în timp ce te uiți la fotbal la TV
- Ce cadou şi-a putut face miliardarul Ion Ţiriac de ziua lui: “Am avut un leu”

































