Închide meniul

"Eşti totul pentru mine!" Postarea care a pus pe jar presa internaţională. Femeia are pe deget un inel de peste 600.000 de euro

Antena Sport Publicat: 9 noiembrie 2020, 16:02 / Actualizat: 11 mai 2021, 18:31

Reclamă
"Eşti totul pentru mine!" Postarea care a pus pe jar presa internaţională. Femeia are pe deget un inel de peste 600.000 de euro

Georgina Rodriguez

Ești totul pentru mine”, este mesajul care însoțește imaginea în care Cristiano Ronaldo apare alături de iubita sa. Gestul starului portughez faţă de Georgina Rodriguez a fost interpretat de jurnaliştii spanioli ca fiind unul ce ar pregăti un anunţ cu privire la o eventuală sarcină. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My everything ❤️
A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Cristiano Ronaldo a cumpărat cel mai scump inel de logodnă din lume

Cristiano Ronaldo îşi doreşte să fie primul la toate capitolele. Niciun record nu îi stă în faţă portughezului. Starul lui Juventus a luat decizia să se căsătorească şi a plătit o sumă uriaşă pentru cel mai scump inel de logodnă.

Fotbalistul de 35 de ani a achitat 662.000 de euro pentru inelul cu diamante. Georgina Rodriguez a şi comentat pe contul de instagram al firmei de bijuterii.

Conform specialiştilor de la Gamblingdeals, inelul cumpărat de Ronaldo este cel mai scump dăruit vreodată de un fotbalist. Portarul naţionalei Angliei, Jordan Pickford, era pe primul loc în clasament. Achitase 500.000 de euro pentru bijuteria care a ajuns pe degetul logodnicei Megan Davison.

Cristiano Ronaldo şi Georgina formează un cuplu din 2016. Un an mai târziu, celebrul model dădea naştere unei fetiţe, Alana. Portughezul care a fost cel mai bine plătit jucător din lume în ultimul sezon (86 de milioane de euro) mai are trei copii: Cristiano Jr., Eva şi Mateo.

Reclamă
Reclamă

Cristiano tocmai a atins o bornă uriaşă. A ajuns astfel la 101 goluri înscrise în tricoul naţionalei Portugaliei. Este al doilea jucător din istorie care a marcat mai mult de 100 de reuşite. Mai are nevoie de 9 goluri pentru a-l depăşi pe Ali Daei, care a stabilit recordul după ce a punctat de 109 ori în tricoul Iranului.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Va ajunge Cristiano Ronaldo la borna 1.000 de goluri marcate în carieră?

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
18:38

Istvan Kovacs a dat lovitura! Competiţia la care urmează să arbitreze

18:35

„Nu ştiu de ce mi-a fost reziliat contractul” Laurenţiu Reghecampf a vorbit despre demiterea lui!

17:59

„Sunt idiot? Miza e prea mare!” Gigi Becali a vorbit despre venirile lui Homawoo și Masoero la FCSB

17:33

Sorin Cârţu s-a enervat după Universitatea Craiova-FCSB! Jucătorul care l-a scos din sărite

17:30

LIVE SCOREBotoşani – Oţelul 0-1. „Derby” pentru evitarea retrogradării! Teles a deschis scorul. Gazdele joacă în 10

16:53

Mişcare interesantă a lui Luka Modric! Jucătorul lui Real Madrid va fi acţionar la o echipă din Anglia

1 Mirel Rădoi, reacţie furibundă după egalul cu FCSB: „Îmi iau sacoul şi mă duc în lojă. Nu aştept un punct” 2 „Când? La încălzire?” Florin Tănase a făcut show după 0-0 cu Universitatea Craiova. A făcut praf arbitrajul 3 Gigi Becali a „distrus” doi jucători, după Universitatea Craiova – FCSB 0-0: „N-a contat / N-a câştigat niciun duel” 4 Final „de infarct” în Universitatea Craiova – FCSB! Mora a lovit bara în prelungiri! Oltenii și-au pus mâinile în cap 5 Gigi Becali l-a făcut praf pe Horaţiu Feşnic: „Nu se poate aşa ceva. Nu cred că se va îndrepta” 6 Ce a spus Cristi Chivu despre Dennis Man, după ce românul a atins de 4 ori mingea în meciul cu Fiorentina
Citește și