Pădureanu a părăsit de urgenţă vila din Bragadiru şi a găsit o soluţie de compromis. Stă acum într-un apartament din Rahova, dar nu ştie cât timp îşi va permite să achite chiria.
Aurel Pădureanu nu îl iartă pe Gigi Becali
Cel care a fost 33 de ani împreună cu Cornelia Catangă a crezut că Gigi Becali îl va scoate din ipas. Din păcate pentru el, milionarul român l-a trimis la un cămin de nefamilişti.
"Suntem restanțieri la chiria de aici, nu avem bani, cine dorește să ne ajute le mulțumim din suflet. Am cerut un acoperiș deasupra capului, pentru mine și pentru fiul meu. Am vorbit cu Gigi Becali.
I-am zis așa: 'Gigi, te rog din suflet, ajută-mă, mă știi de atâta vreme, dă-mi și mie două cămăruțe, la o curte, le mai aranjez eu'. Răspunsul lui m-a distrus: 'N-am de unde, caută un cămin de nefamiliști, ceva, nici eu nu am bani!'. Cum să-mi spună așa ceva? Are atâția bani, are și el două fete, crede că fericirea lui va fi infinită? Se dădea om cu credință în Dumnezeu și acum râde de mine?
Dar, deh, lui îi place să arunce cu bani doar la televizor, ca să-l vadă lumea!”, a declarat Aurel Pădureanu pentru Playtech.
Gigi Becali a explicat de ce nu le-a cumpărat o casă soţului şi fiului Corneliei Catangă
Finanţatorul FCSB a explicat de ce nu i-a oferit lui Aurel Pădureanu o casă în care să locuiască alături de fiul său. Gigi Becali a spus că ar fi fost dispus să ofere un ajutor mai mare dacă ar fi fost vorba despre o familie cu mai mulţi copii.
- Aurel Pădureanu, atac devastator
- Ce a spus despre Gigi Becali
- Argentina - Egipt e marţi, de la ora 19:00, în direct pe Antena 1 şi live în AntenaPLAY
- Elveţia - Columbia e marţi, de la ora 23:00, în direct pe Antena 1 şi live în AntenaPLAY
- (P) Ce sunt pariurile combinate și cum calculezi cota finală
- (P) Ce tip de jocuri preferă utilizatorii în casino online în 2026
- A uimit pe toată lumea! Cine este puştiul care a terminat BAC-ul cu 10! E singurul din tot judeţul care a reuşit asta
- Românul de 31 de ani care se apropie de o lovitură de proporţii. Cum va ajunge la o avere de 100 de milioane de euro
- FCSB, amical cu echipa lui Cosmin Olăroiu! Anunțul oficial
































