EXCLUSIV AS.ro LIVE | S-a deslușit misterul! Cine i-a zis lui Bogdan Stoica, prima dată, ”Bad Boy”! Campionul român așteaptă debutul în galele ONE

Antena Sport Publicat: 8 mai 2021, 11:20

Comentarii
EXCLUSIV AS.ro LIVE | S-a deslușit misterul! Cine i-a zis lui Bogdan Stoica, prima dată, ”Bad Boy”! Campionul român așteaptă debutul în galele ONE

Bogdan Stoica a fost invitat la AS.ro LIVE

Un ring announcer mi-a zis prima dată Bad Boy, Bucharest Bad Boy. Îl aduceau din America și m-a asociat cu un luptător cunoscut. De la el a venit”, a dezvăluit Bogdan Stoica la AS.ro LIVE.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Bogdan Stoica așteaptă primul meci în galele ONE

Ca și fratele său, Andrei, Bogdan Stoica a semnat și ei cu cei de la ONE și așteaptă cu nerăbdare debutul în galele pe care aceștia le organizează în Asia.

Eu ca să pot lupta la noi în țară le-am cerut aprobare celor de la ONE. Nu am voie să lupt în alte promoții. Am cerut aprobare să văd dacă pot lupta la Constanța, dar dacă ei îmi pregătesc vreun meci, nu mă vor lăsa. 

Ca să ajung să lupt în Asia, va trebui să îmi fac viză medical, teste, mă vor ține izolat, ai voie să ieși doar 45 de minute. O iau pe urmele lui Andrei. Îmi doresc să lupt acolo (n.r gala one), într-o țară în care cei de acolo sunt fanatici cu luptele”, a mai spus Bogdan Stoica la AS.ro LIVE.

  • AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ştim toate echipele calificate la World Cup 2026. Cine va câştiga trofeul?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:37

Bernadette Szocs, eliminată şi ea de la Cupa Mondială Macao! România nu mai are reprezentantă în competiţie

18:33

Bogdan Stelea s-a obișnuit cu “falimentul” României: “Pentru mine nu e dezamăgire ratarea Mondialului”

18:32

Ce paradox! Chelsea a avut cel mai mari pierderi financiare din istorie, dar nu încalcă regulile

18:06

“Tragedie sportivă, o rușine”. Cea mai dură reacție după ce Italia a ratat un nou Mondial: “Asta e îngrijorător”

17:57

Neluțu Varga a răbufnit după ce s-a spus că Mara și Bilașco pleacă la Rapid: “Când va fi cazul să-i schimb…”

17:50

Filipe Coelho a semnat! Anunţul despre antrenorul Universităţii Craiova: “Mult succes”

1 EXCLUSIV“Ne facem de râs, e o ruşine” Andrei Raţiu a răspuns şi acuzaţiilor la adresa lui legate de Mircea Lucescu! 2 EXCLUSIVFRF a anunţat oficial numirea unui nou selecţioner în locul lui Mircea Lucescu: “Sper să avem succes” 3 Prima plecare de la FCSB. Mirel Rădoi a decis să renunţe la jucătorul de naţională 4 Declaraţia incredibilă a preşedintelui Federaţiei Italiene după dezastrul din Bosnia! Jignire uriaşă 5 Rapid reuşeşte două “transferuri” de la CFR Cluj. Bilaşco nu vine singur în Giuleşti 6 VIDEOSlovacia – România 2-0. Un autogol și o gafă monumentală decid ultimul meci din mandatul lui Mircea Lucescu
Citește și