Închide meniul
Foto

Femeia celebră din România, acuzată de soţ că e leneşă şi intră cu noroi în casă, un nou scandal monstru: “Mi-a tras ţeapă! Aia e când strici orzul pe gâște!”

Publicat: 19 septembrie 2022, 15:46

Comentarii
Femeia celebră din România, acuzată de soţ că e leneşă şi intră cu noroi în casă, un nou scandal monstru: “Mi-a tras ţeapă! Aia e când strici orzul pe gâște!”

Sursa: Instagram

Femeia celebră din România, acuzată de soţ că e leneşă şi intră cu noroi în casă, un nou scandal monstru cu una dintre cele mai bune prietene. Sânziana Buruianu a atacat-o pe Bianca Rus, după ce aceasta a refuzat să îi ţină locul, câteva zile, la job.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Totul a pornit după ce Bianca Rus, fostă asistentă TV, a refuzat să meargă la Budapesta pentru a-i ţine locul la job soţiei lui Nicolae Zuluf.

Sânziana Buruiană a fost exprem de dezamăgită de refuzul Biancăi Rus de a merge la Budapesta, acolo unde soţia lui Nicolae Zuluf munceşte.

Femeia celebră din România, acuzată de soţ că e leneşă şi intră cu noroi în casă, un nou scandal monstru

Mi-a tras țeapă pe motiv că nu are cățelul ei pașaport și condiții de VIP! Eu am zis să o ajut și pe ea. I-am zis să-mi țină mie locul la job câteva zile. Trebuia să vină în Ungaria, să stea în apartamentul meu, a mai fost acolo. Știe că sunt condiții bune”, a atacat Sânziana Buruiană.

“Dar ea nu și nu că vrea contract, că vrea bani dinainte. Nu aveam cum să aranjez cu banii pentru că era week-end și nu se fac plăți în week-end. Dar ea știa că eu lucrez la firmă serioasă, se rezolva cu banii. A fost maxim însă atunci când mi-a zis că ea nu are pașaport pentru cățel și că nu are când să-l mai facă! Voia condiții VIP și pentru cățel. Ce ar fi vrut să-i fac contract și cățelului?!

Reclamă
Reclamă

Adică nu putea să-l lase la mama ei la Satu-Mare și de acolo venea imediat la Budapesta? Așa-mi trebuie că am vrut să ajut o prietenă. Poate cine știe până la urmă îi făceau și ei contract, dacă se descurca bine la job! Aia e când strici orzul pe gâște!”, şi-a continuat Sânziana Buruiană discursul dur în click.ro.

Sânziana Buruiană, criticată de Nicolae Zuluf

Nicolae Zuluf nu s-a ferit, de-a lungul timpului, să îşi critice public soţia. Acesta i-a reproşat soţiei sale că intră cu noroi în casă şi că nu face nimic.

Ea nu are grijă nici de casă, nici de mașină, intră încălțată cu noroi. Mie nu-mi place la ea că este prea lentă. Ea vine după două ore, vine la mașină, se mai duce apoi în casă că a uitat ceva. Dimineață ne-am certat ultima dată”, s-a plâns Nicolae Zuluf de soţia sa la Antena Stars.

Reclamă

Şi Sânziana Buruiană i-a reproşat soţului său că se enervează prea repede. „El se supără pe moment, dar eu sunt mai supărăcioasă și îmi trece mai greu. Nici nu spun, aștept ca celălalt să-și dea seama și să mă împace. În ultimul timp, certurile noastre sunt legate doar de organizarea în casă și de copii„, a spus şi Sânziana Buruiană.

Nicolae Zuluf a avut parte de o copilărie nefericită

Nicolae Zuluf a făcut dezvăluiri incredibile despre copilăria pe care a avut-o. Soţul Sânzianei Buruiană spune că s-a luptat cu sărăcia şi, câteodată, nu avea ce să mănânce. Nicolae Zuluf este căsătorit cu Sânziana Buruiană şi are parte de tot confortul. Acest lucru i-a lipsit, însă, în copilărie.

Îmi aduc aminte că nici nu aveam unde să fac duș, să fac baie, mă spălam la lighean. Știu foarte bine cât m-am chinuit”, a spus Nicolae Zuluf la Xtra Night Show.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va impune Ianis Hagi în fotbalul din Turcia, dacă se va transfera la Karagumruk?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
22:58
LIVE TEXTFCSB – FC Argeş 0-1. Bettaieb a deschis scorul cu un gol superb!
22:57
Gigi Becali, 3 schimbări la pauză în FCSB – FC Argeş! Mamadou Thiam a debutat la campioană. Alibec a ieşit
22:49
O nouă „victimă” pentru Hacken! Suedezii s-au distrat cu o rivală din campionat, la 3 zile de la 7-2 cu CFR
22:09
Paul Papp sună adunarea după Universitatea Craiova – Petrolul 2-0: “Trebuie să ne trezim!”
22:00
VIDEOFC Porto – Casa Pia 4-0. Spectacol total pe Dragao. Rezultatele etapei din Liga Portugal
22:00
Emma Răducanu a spart gheaţa! Prima victorie obţinută la US Open după titlul cucerit în 2021
1 FotoReacţia fiului lui Ion Ţiriac după ce iubita lui a obţinut una dintre marile performanţe ale vieţii la 35 de ani 2 Suma pe care Dan Petrescu trebuia să i-o achite lui Neluțu Varga, după demisia de la CFR Cluj. Decizia luată de patron 3 Clauza care l-a convins pe Ianis Hagi să semneze cu noua echipă. Ce va scrie în contractul lui 4 Italienii au dat verdictul în cazul lui Nicolae Stanciu după Genoa – Lecce 0-0. Nota primită 5 Louis Munteanu s-a săturat şi vrea să plece de la CFR Cluj! Scandal uriaş cu conducerea 6 Victor Pițurcă s-a convins și a dat verdictul în lupta la titlu: „Doar ele concurează”
Citește și