Melissa este primul dintre cei 9 copii ai lui Borcea, iar o poză postată de aceasta îi scoate în evidenţă frumuseţea şi i-a uimit pe fani. Ea are un frate geamăn, Angelo, cu care însă nu seamănă foarte mult.
Mihaela Borcea este cea care s-a ocupat de creşterea celor 3 copii pe care îi are cu fostul şef de la Dinamo. Mellisa, Angelo și Patrick nu sunt deloc implicaţi în viaţa publică.
Visul lui Cristi Borcea devine realitate
Cristi Borcea are motive să fie în al nouălea cer. Omul de afaceri și-a luat vacanță de la business, pentru că ultimii 3 copii, Melissa, Alex și Gloria, au sosit din SUA.
Cristi Borcea (50 de ani) are 9 copii, cu vârste între un an și jumătate și 23 de ani. Au fost făcuți cu 4 femei diferite. Patrick (23 de ani) și gemenii Antonia și Angelo (17 ani), cu Mihaela, George (9 ani) și Gloria (7 ani), cu Alina Vidican, Carolyn (14 ani), cu avocata Simona Voiculescu și Milan (4 ani) și gemenele Indira și Rania (1.5 ani), cu Valentina.
- Cristi Borcea are 9 copii, făcuţi cu 4 femei
- Mellisa locuieşte în Statele Unite
- Spania - Argentina, finala Campionatului Mondial 2026 e duminică, de la ora 22:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Marele Premiu al Ungariei se vede în Universul Antena în weekend-ul 24-26 iulie
- Drăgușin se simte ca acasă la Fiorentina! Pariul pe care îl face la revenirea în Serie A: „Sunt convins de asta!”
- „Regreţi despărţirea de Ilie Năstase?” Răspunsul lui Brigitte, la 8 ani de la divorţul de fostul tenismen
- Ce pensie încasează Ioan Andone de la statul român: „Am avut salariul mic, nu mi-au plătit impozitele”
- Messi și Enzo au găsit sticla lui Pickford după meci! Reacția amuzantă pe care au avut-o când au văzut ce notase
- (P) Cum s-au împletit cazinourile cu marile evenimente sportive internaționale

































