Închide meniul
Foto

Fiica unei vedete din România, care este plină de tatuaje și practică cel mai periculos sport, a anunțat că este însărcinată la 18 ani. Fata nu vorbește de ani buni cu tatăl său

Antena Sport Publicat: 16 noiembrie 2021, 8:54

Comentarii
Fiica unei vedete din România, care este plină de tatuaje și practică cel mai periculos sport, a anunțat că este însărcinată la 18 ani. Fata nu vorbește de ani buni cu tatăl său

Alexandra Zmărăndescu e fiica lui Cătălin Zmărăndescu

Vestea că Alexandra Zmărăndescu este însărcinată ar putea produce împăcarea anului. Alexandra și Cătălin Zmărăndescu sunt certați de ani de zile. ”1+1=3”, a fost mesajul postat de Alexandra Zmărăndescu pe rețelele de socializare, conform fanatik.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Alexandra Zmărăndescu nu vorbește cu tatăl său

Cătălin Zmărăndescu nu are o relație bună cu cei doi copii din prima căsătorie. Cu Alexandra, Cătălin Zmărăndescu nu a mai vorbit de ani de zile.

Cătălin Zmărăndescu se află la cuţite cu copiii din prima căsătorie. Aceste lucru a fost confirmat chiar de fiul său cel mare, Mihai Zmărăndescu. Acesta i-a călcat pe urme tatălui său, fiind antrenor de MMA, însă nu mai vorbeşte de ani de zile cu acesta.

Nu mai vorbesc cu tatăl meu de trei ani. Nici sora mea nu mai vorbește cu el de cinci ani. Nu mai vreau să aud în viața mea de el! Atâta timp cât tu ai 50 de ani și te promovezi la tv cu doi copii și tu, de fapt, ai patru copii, chit că sunt din altă căsătorie, ce să mai eu vorbesc cu el!„, povestea în urmă cu câteva luni Mihai Zmărăndescu.

Alexandra Zmărăndescu ia lecţii de autoapărare de la fratele ei, luptător de MMA. Alexandra a făcut cinci ani de tenis, dar a fost atrasă mai tare de street-dance. O accidentare a făcut-o să renunţe la sportul de performanţă. În momentul de faţă, fac sală, alerg, am o proteză pe care o pun când ies la alergat. Alexandra are 18 ani şi atrage toate privirile cu lookul ei. Este plină de tatuaje.

Reclamă
Reclamă

Cel de pe frunte (n.r. tatuajul) reprezintă că am depăşit o perioadă destul de grea din viaţa mea. Am simţit nevoia să fie la vedere. Să ştie toată lumea că sunt binecuvântată şi am reuşit să trec peste. Tatuajul acesta (n.r. arată braţul drept) o reprezintă pe mama, aici este fratele meu, care ţine lăbuţa pe mine, semn că mă protejează„, a mai spus Alexandra Zmărăndescu, pentru Antena Sport.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Se va califica FCSB în turul doi preliminar din Champions League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
23:17 10 iul.
Mihai Stoica i-a dat dreptate lui Gigi Becali, după debutul FCSB-ului din Champions League. Jucătorii criticaţi: “E inadmisibil”
23:00 10 iul.
VIDEOBernadette Szocs şi Eliza Samara au ratat calificarea în semifinalele de la United States Smash, live în AntenaPLAY
22:58 10 iul.
“Am primit o ofertă uriașă” Neluțu Varga, aproape să dea lovitura cu transferul lui Louis Munteanu
22:24 10 iul.
Dan Petrescu, reacţie categorică după Paksi – CFR Cluj 0-0: “Aştept mai mult de la echipă”. Ce a spus despre Louis Munteanu
22:21 10 iul.
Ilie Dumitrescu s-a convins după Paksi – CFR Cluj 0-0! Ce crede că se va întâmpla la retur
22:04 10 iul.
Mario Camora, prima reacție după Paksi – CFR Cluj 0-0: “Am dominat toată partida!”
1 Cele mai tari transferuri din vara din 2025 | Florian Wirtz, transferat de Liverpool. Trent Alexander-Arnold, la Real Madrid 2 Gigi Becali l-a descris într-un singur cuvânt pe Dennis Politic după FCSB – Inter d’Escaldes 3-1: “Fiecare cu părerea lui” 3 Câţi bani încasează FCSB dacă trece de Inter d’Escaldes în preliminariile UCL? Suma: cota lui Vali Creţu 4 Satul cu 575 de locuitori și echipă în cupele europene: au mai multe oi decât oameni! 5 De ce a fost demis Christian Horner? Analiza lui Adrian Georgescu 6 “Nu se poate” Vali Crețu, avertizat de Mihai Stoica după 3-1 cu Inter d’Escaldes: “Toate au o limită”
Citește și