Închide meniul
Foto

Gest sfidător făcut de presupusa amantă a lui Laurenţiu Reghecampf la adresa Anamariei Prodan! Imaginea care a dărâmat-o pe vedetă: „Nu cred în coincidenţe”

Valentin Pîrcălabu Publicat: 18 iulie 2021, 9:00

Reclamă
Gest sfidător făcut de presupusa amantă a lui Laurenţiu Reghecampf la adresa Anamariei Prodan! Imaginea care a dărâmat-o pe vedetă: „Nu cred în coincidenţe”

Foto: Instagram

Anamaria Prodan a admis, pentru prima dată, că sunt probleme în căsnicia cu Laurenţiu Reghecampf. Florentina Raiciu, presupusa amantă a lui Laurenţiu Reghecampf, a postat o imagine sfidătoare la adresa soţiei antrenorului român. S-a afişat cu o verighetă la fel ca cea pe care o are şi Anamaria Prodan.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan şi presupusa amantă, aceeaşi verighetă

Nu știu ce vreți să vă răspund la această întrebare. Eu nu cred în coincidențe și nu știu cine este această fată. De ce nu o întrebați pe ea? Eu vreau să întreb atât. Cine sunt eu în această în această societate? Sunt unul dintre cei mai mari luptători, o femeie cu o dârzenie și o mândrie ieșită din comun. Un om cu o dragoste pentru soț cum puțini bărbați trăiesc. Eu cred că atunci când presa aduce în lumina reflectoarelor o astfel de femeie, eu, Anamaria Prodan, trebuie să ignor. Cine este Florentina Raiciu? Sau Corina Gură de aur ca să vorbesc eu despre ele?„, a spus Anamaria Prodan pentru Playsport, care şi-a continuat discursul.

Păi ce mai pot spune? (n.r: râde) Probabil că această femeie își dorește încă de când era mică să se apropie la măcar un milimetru din tot ceea ce înseamnă Anamaria Prodan. Poate că este fanul meu. Și atunci vin și te întreb. Crezi că ar trebui să mă deranjez și să întorc privirea către așa ceva?„, a mai spus Anamaria Prodan.

Anamaria Prodan a recunoscut că s-a gândit la divorţ

Luna trecută, Reghecampf a confirmat divorţul de Anamaria Prodan, dar cei doi au negat ulterior informaţiile apărute în spaţiul public.

„Da, am vorbit (n.r. despre divorţ), dar eu sunt cea care a deschis subiectul pentru că așa sunt eu, temperamentală. Sunt o femeie geloasă și posesivă, îmi asum acest lucru”a recunoscut, acum, Anamaria Prodan.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Va ajunge Cristiano Ronaldo la borna 1.000 de goluri marcate în carieră?

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
14:56

Cosmin Olăroiu şi-a aflat adversara din finala Ligii Campionilor Asiei 2

14:48

VIDEOLando Norris, apărat de oficialii McLaren după acuzațiile care i-au fost aduse: „A făcut o treabă excelentă”

14:22

Preşedintele Gabonului, mesaj după moartea lui Aaron Boupendza

14:11

Rapid, primul mesaj după moartea lui Aaron Boupendza: „Va rămâne mereu în amintirea noastră”

13:58

„Iese soarele și pe strada noastră”. Dinamo, reacție oficială după ce a fost semnat contractul pentru noul stadion

13:37

Turcii anunță că Aaron Boupendza ar fi fost ucis! Cine urmează să fie arestat

1 Sorin Cârţu cere ca Florin Tănase şi Ştefan Târnovanu să fie chemaţi la Comisii: „Astea ce înseamnă?” 2 Echipa din Liga 1 care vrea să-l transfere pe Marius Ştefănescu. Cât cere Gigi Becali în schimbul lui 3 PSG şi Barcelona au tremurat, dar s-au calificat în semifinalele Champions League! Dramatism total în sferturi 4 VideoAl Sharjah, echipa lui Cosmin Olăroiu, a întors dramatic soarta semifinalei Ligii Campionilor Asiei 2 5 Dinamo a câștigat procesul cu Vasile Șiman! Ce se întâmplă cu ieșirea din insolvență 6 Marius Şumudică, scandal cu Elias Charalambous: „Nişte mizerii! Să-şi ceară scuze”
Citește și