Becali a spus că cei infectaţi cu noul coronavirus au fost izolaţi într-o casă pe care omul de afaceri o deţine. Mai mult, patronul FCSB a dezvăluit că aceştia s-au vindecat după 5 zile.
"Mi s-a întâmplat, am avut cazuri la mine: șoferul, două femei de serviciu. Au fost infectați și i-am izolat într-o casă, le-am făcut vitamina C 30 de grame, amidon, vitamina D și zinc și la revedere, în 5 zile au ieșit negativ. Doctorii le-au aplicat tratamentul, nu eu" a spus Gigi Becali la Antena 3.
Revolta lui Gigi Becali, după ce mai multe ţări au impus restricţii românilor
Gigi Becali a avut o reacţie dură după ce tot mai multe ţări din Europa au impus restricţii românilor.
"Eu spun din fericire că suntem pe lista neagră. Din păcate că vor ei, să le fie ruşine. Noi avem 2000 de morţi în 7 luni, cât au avut ei în 2 zile. Băi, voi aţi avut 2000 de morţi în 2 zile şi ne puneţi pe noi pe lista neagră? Nu vă e ruşine aşa? La noi nu vedeţi că nici Covid-ul nu are putere? Se îmbolnăvesc mulţi, dar mor oameni puţini. De ce? Pentru că suntem ţară ortodoxă. Preoţii sfinţesc locul şi nu mor oameni", a mai spus Gigi Becali.
- Gigi Becali a dezvăluit că a avut angajaţi confirmaţi cu noul coronavirus
- Patronul FCSB i-a izolat într-o casă
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- (P) TOP 5 caracteristici ale investițiilor în acțiuni listate la bursă
- Dezastru pentru fostul parlamentar european! A pierdut 1.350.000 de dolari în câteva ore
- (P) Recepția perfectă nu începe cu un zâmbet, ci cu o aromă bine aleasă
- (P) Evadare în insulele elene: Cum să planifici vacanța perfectă la malul mării
- Nepotul lui Ion Ţiriac, copleşit de conflictul care a zguduit lumea. Apelul uriaş făcut de Alexander

































