Închide meniul

Grupa Loredanei trăiește emoțiile Bootcamp-ului X Factor, în această seară, la Antena 1, la 20:30

Antena Sport Publicat: 26 noiembrie 2020, 9:01 / Actualizat: 11 mai 2021, 18:30

Comentarii
Grupa Loredanei trăiește emoțiile Bootcamp-ului X Factor, în această seară, la Antena 1, la 20:30

Grupa Loredanei, la X Factor

Opt locuri au fost ocupate chiar din timpul audițiilor, iar alți doi concurenți au fost aleși de jurată din rândul celor care au primit trei voturi. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

În sezonul cu numărul 9, Loredana, Delia, Ștefan Bănică și Florin Ristei au aflat încă de la început mentorul cărei grupe vor fi, ceea ce i-a făcut să ia decizii mult mai strategice. Așadar, Loredana Groza va fi mentorul grupei de băieți sub 24 de ani, iar pe parcursul audițiilor și-a ales cu grijă opt concurenți care să intre direct în Bootcamp: Adrian Petrache, David Ștefan, Denis Costea, Arthur Horeanu, Eden Loren, Iulian Selea, Robert Botezan și Theodor Andrei.  

Alți doi au fost aleși din rândul celor care care au primit trei voturi de ”Da”: Gabi Gruici și Liviu Panait. ”Poate nu contează experiența cel mai mult în această seară, poate contează acea prospețime, ingeniozitate, acel copil rebel pe care îl caut eu în această seară!”, a declarat Loredana.

Cu toții vor trăi emoții intense în această seară, de la ora 20.30, la Antena 1, când trebuie să își impresioneze din nou mentorul, pentru că miza este uriașă! 

La finalul serii, doar trei dintre ei vor trece mai departe, în etapa Duelurilor, și vor fi cu un pas mai aproape de finala X Factor, sezonul 9. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe ce loc va termina România în Grupa B4 a Nations League, din care mai fac parte Polonia, Bosnia şi Suedia?
Loading ... Loading ...
Citește și:
19:02
Începe WTA Dubai 2026! Sorana Cîrstea, Jaqueline Cristian și Gabriela Ruse, dueluri tari în runda inaugurală
19:00
LIVE SCOREU Cluj – Csikszereda 0-0. Duel important pentru “șepcile roşii”
19:00
Laurențiu Reghecampf, calificat în sferturile Ligii Campionilor Africii de pe primul loc în grupă
18:32
CSM București, victorie fabuloasă cu Ferencvaros! „Tigroaicele”, în „cărți” pentru calificarea directă în sferturi
18:01
Gigi Becali, reacție categorică despre arbitrul delegat la Universitatea Craiova – FCSB: „Ce emoții să am?”
17:59
Ianis Hagi, printre cei mai buni de pe teren în meciul cu Konyaspor! Nota primită pentru cele 66 minute jucate
1 Verdictul lui Cristi Balaj despre faza care a decis meciul Universitatea Craiova – FCSB 2-2 2 Verdictul CCA după ce Radu Petrescu a anulat incredibil un gol valabil în Petrolul – FC Argeş! 3 Alimentul la care Gigi Becali a renunțat definitiv: “Sunt ca la 20 de ani”. Şi Gică Hagi l-a tăiat de pe listă 4 Ce le-a putut spune Radu Petrescu pe teren argeşenilor după golul anulat uluitor în Petrolul – Argeş 2-1 5 UTA l-a vândut pe Valentin Costache. Echipa cu care s-a înțeles jucătorul și suma pe care o vor încasa arădenii 6 UPDATEMihai Stoica neagă că a rămas fără permis de conducere: “Nu mi-a fost reținut carnetul”
Citește și