Închide meniul

Iker Casillas a înşelat-o pe Sara Carbonero. Anunţul făcut de spanioli la o lună de la divorţul celor doi

Antena Sport Publicat: 10 aprilie 2021, 16:39 / Actualizat: 27 mai 2022, 17:37

Comentarii
Iker Casillas a înşelat-o pe Sara Carbonero. Anunţul făcut de spanioli la o lună de la divorţul celor doi

Iker Casillas a înşelat-o pe Sara Carbonero

Iker Casillas a înşelat-o pe frumoasa jurnalistă Sara Carbonero, susţin spaniolii de la telecinco.es. Iar femeia cu care ar fi avut o relaţie este Lara Dibildos, o actriţă din Spania ajunsă la 49 de ani.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Iker Casillas şi Sara Carbonero au divorţat luna trecută. În ultimele zile, au ieşit la iveală mai multe detalii legate de marea legendă a fotbalului iberic.

Lara Dibildos este fiica Laurei Valenzuela şi a regizorului Jose Luis Dibildos. Sursa citată anunţă că relaţia dintre cei doi s-ar putea relua, după ce Iker Casillas a divorţat de Sara.

Iker Casillas a înşelat-o pe Sara Carbonero cu Laura Dibildos

Averea lui Iker Casillas este estimată la peste 350 de milioane de euro. Fostul portar de la Real Madrid şi Porto a investit în imobiliare de lux şi are 4 companii în valoare de 25 de milioane de euro. El are mai multe proprietăţi, spaţii comerciale, dar şi mai multe case în Madrid.

Reclamă
Reclamă

De cealaltă parte, Sara Carbonero nu se poate lăuda cu aceleaşi cifre, averea ei fiind una de 1.1 milioane de euro, dar şi trei case în Toledo, oraşul ei natal. Firma care produce vestimentaţie are un profit anual de 500.000 de euro.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cina va câştiga titlul mondial în Formula 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:08 4 dec.
Adrian Mihalcea, afectat deși a învins în premieră FCSB: „M-a dat peste cap”
0:02 4 dec.
Elias Charalambous a făcut praf arbitrajul, după 0-3 cu UTA: „Poate dacă îi rupea dinții se dădea fault”
0:00 4 dec.
“3 puncte” Gigi Becali nu s-a dezminţit înainte de derby-ul cu Dinamo! Patronul FCSB a luat o decizie radicală
23:50
Inter – Venezia 5-1. Echipa lui Chivu şi-a “zdrobit” adversara şi s-a calificat în sferturile Cupei Italiei
23:44
Căpitanul de la Arad al FCSB-ului, concluzii după eșecul dureros cu UTA: „Trebuie să punem capul în pământ”
23:38
Uluitor! Ce putea să facă jucătoarea lăsată acasă de Ovidiu Mihăilă, în timp ce România juca “finala” cu Ungaria
1 FotoAroganţa celui mai bogat român. Şi-a luat avion privat ca să aterizeze cu el în propria curte 2 Plecare importantă din staff-ul Universităţii Craiova. A semnat în prima Ligă din Porugalia 3 FCSB pregăteşte al doilea transfer al iernii. Fotbalist crescut de Arsenal, negocieri avansate cu Gigi Becali 4 De ce nu a mers Ion Țiriac la înmormântarea bunului său prieten. Ilie Năstase a fost “mandatat” să-i ţină locul 5 “N-am idee cum n-a câștigat Balonul de Aur”. Diego Simeone, “vrăjit” de un star al Barcelonei în derby 6 UTA – FCSB 3-0, în Cupa României. Campioana României, surclasată de echipa lui Adrian Mihalcea la Arad
Citește și