Imagini șocante în Columbia, acolo unde sute de persoane au ieșit în stradă pentru a-și lua la revedere de la Edgar Perez Hernandez, unul dintre cei mai mari interlopi din Columbia. Acesta conducea o grupare extrem de violentă din Bello, zona Antioquia, și se afla în arest de câteva luni.
Conform autorităților, mafiotul tocmai ce fusese transferat la o închisoare-spital, deoarece avea probleme de sănătate. Acesta ar fi făcut atac de cord, murind în spital.
Cel poreclit ”Ursul” era extrem de iubit la el in oraș, acolo unde, deși se ocupa cu lucruri murdare, ca trafic de droguri, crime la comandă, răpiri și sechestrări de persoane și alte infracțiuni, era iubit de foarte mulți oameni.
Nu mai puțin de 15 dintre rudele victimei au fost amendate, fiind considerate vinovate pentru faptul că s-au strând sute de persoane în stradă, deși în Columbia este decretată carantină la nivel național.
- Sute de persoane au ieșit în stradă.
- 15 dintre rudele mortului au fost amendate.
- Bărbatul era poreclit ”Ursul”.
- Inter - Betis se va disputa sâmbătă, de la ora 20:30, live în AntenaPLAY
- Europe Smash - Sweden 2026 e live în AntenaPLAY în perioada 8-18 august
- (P) Care sunt cele mai bune cazinouri online cu dealeri live în România
- (P) Cererea tot mai mare pentru divertisment localizat în Europa de Est
- (P) Uscarea părului fără deteriorare: 6 pași pentru temperatură, distanță și tehnică
- Ion Ţiriac nu stă la discuţii: îi demolează vila fiului său. Motivul de zeci de milioane pentru care a luat această decizie
- Celebrul milionar care şi-a înşelat soţia cu cea mai bună prietenă a acesteia şi-a făcut o nouă iubită! Cine e femeia































