Omul de afaceri și-a îmbrățișat copilul, chiar dacă, cu 10 zile în urmă, a încercat să se autoinfecteze cu Covid-19, susține romaniatv.net. Primele două teste au ieșit negative, dar gestul lui Cataramă sfidează regulile impuse de autorități.
Milionarul român se află în izolare și a încălcat acest regim. Mai mult, acesta a fost surprins și la protestele din Piața Victoriei.
Viorel Cataramă, vizitat de Poliție
Viorel Cataramă a fost vizitat de Poliție, după ce s-a dus pe 7 mai în comuna Bărbulești pentru a se autoinfecta cu Covid-19.
”De la poarta casei mi s-a transmis că a venit Poliţia şi am intrat în contact telefonic cu ei. Mi-au spus că au luat la cunoştinţă ce am făcut eu la Bărbuleşti şi că în conformitate cu prevederile Ordonanţelor Militare trebuie să mă ia în evidenţă şi să avem un contact telefonic zilnic pentru a se informa despre starea mea.
Poliţiştii mi-au cerut CNP-ul, numărul de telefon la care răspund. Nu au intrat în proprietate, nu am avut contact personal. Ei mă vor contacta o dată sau de două ori pe zi pentru a se informa despre situaţia mea”, a mărturisit Cataramă, cu câteva zile în urmă.
- Pe 7 mai, Viorel Cataramă s-a îmbrățișat cu un om infectat cu Covid-19
- Soția omului de afaceri, Adina Alberts, s-a despărțit temporar de acesta
- Marele Premiu al Azerbaidjanului e live în AntenaPLAY, în perioada 19-21 septembrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Ce avere are acum milionarul român care merge cu metroul şi care în trecut repara televizoare
- Încă un mare motiv de bucurie pentru David Popovici, după ce a împlinit 21 de ani. Anunţul iubitei lui
- Gestul uriaş al milionarului care are un salariu de 33.000 de euro pe lună în România: “Face asta din banii lui”
- Ce pensie ia lună de lună de la statul român milionarul cu un salariu de 33.000 de euro
- Campioana europeană Ştefania Uţă se deconectează cu ajutorul tehnologiei înaintea marilor competiţii

































