Amir Faten Mekky este un bărbat de 23 de ani de origine iraniană, ce s-a născut în Danemarca. Acesta a reușit să comită crime extrem de grave, conducând o grupare infracțională ce se ocupă cu trafic de droguri.
Porecliți ”suedezii” pentru că își desfășoară activitatea în Malmo, aceștia au aruncat în aer mai multe case ale rivalilor, au ucis mai multe membri ale altor bande și au terorizat chiar și stațiunea Costa del Sol din Spania.
Amir era dat în căutare internațională și dispăruse de pe radarul poliției, dar a fost prins în Dubai după ce a ieșit să ducă gunoiul, fiind detectat pe camere.
Acesta a fost arestat și așteaptă acum să fie deportat în Spania pentru a fi judecat.
Bărbatul este un fan declarat al lui Pablo Escobar, de aici si modalitatea sa de a face afaceri prin violență și mai ales prin folosirea bombelor la fel ca idolul său.
- (P) Ghid complet pentru finanțele tale: credit de nevoi personale și credit ipotecar explicate simplu
- (P) Somnul insuficient și neodihnitor: o problemă de sănătate publică la nivel global
- (P) De ce caută tot mai mulți români ponturi pariuri înainte de meciurile importante
- Decizia radicală a unui bărbat, după ce soţia lui l-a trădat, având o aventură cu prietenul lui milionar!
- Averea fabuloasă a românului care a investit 1.5 milioane de euro într-o afacere alături de Adrian Mutu!



































