Logodnicul Simonei Halep a avut parte de surpriza vieţii. Ce a descoperit după ce a cerut un test de paternitate. "A suferit enorm"

Antena Sport Publicat: 24 martie 2021, 11:36

Comentarii
Logodnicul Simonei Halep a avut parte de surpriza vieţii. Ce a descoperit după ce a cerut un test de paternitate. "A suferit enorm"

Profimediaimages

Machedonul de 42 de ani a fost căsătorit prima dată cu un fotomodel şi apoi a fost într-o relaţie cu Liana. După doi ani de mariaj, Toni Iuruc a aflat că soţia lui îl înşela şi a decis să divorţeze.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Toni Iuruc, logodnicul Simonei Halep, a divorţat de două ori

În momentul în care a decis să devină din nou burlac, Liana era însărcinată în 5 luni. Toni Iuruc a cerut un test de paternitate şi cele mai negre temeri i s-au adeverit.

"El a făcut calcule și și-a dat seama că bebelușul nu poate fi al lui. Și a avut dreptate pentru că a cerut test de paternitate, care a demonstrat că acel copil era al amantului. Chiar dacă ar fi fost al lui, Toni ar fi avut grijă de fiul său, însă nu ar fi continuat mariajul, pentru că nu putea trece peste cele întâmplate. 

A iubit-o foarte mult pe Liana, a suferit enorm, mai ales că întreaga comunitate știa că nevasta îi punea coarne", a declarat un prieten al lui Toni Iuruc pentru playsport.

Iubitul Simonei Halep are succes în afaceri şi a devenit milionar. Toni Iuruc şi ocupanta locului 3 WTA sunt hotărâţi să îşi ducă relaţia la următorul nivel. Vor locui împreună într-o vilă superbă din zona Primăverii.

Reclamă
Reclamă

Simona Halep și Toni Iuruc, apariție de jumătate de milion de euro

Simona Halep a rămas în România după ce s-a retras din turneul WTA de la Dubai. A treia jucătoare a lumii a acuzat probleme fizice şi se recuperează în Bucureşti.

Campioana de la Wimbledon a fost surprinsă alături de Toni Iuruc la o cafenea din nordul Capitalei. Cei doi au venit în bolizii lor care costă o avere.

Simona Halep a ieşit din Bentley-ul pe care a plătit nu mai puţin de 300.000 de euro. Şi iubitul ei şi-a făcut apariţia cu un bolid spectaculos. Iuruc a venit la volanului unui Mercedes S500, al cărui preţ este de 150.000 de euro.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce pronostic dai pentru meciul dintre Slovacia şi România?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:40 30 mart.

Bogdan Vătăjelu a revenit în România după doi ani și a semnat

23:37 30 mart.

UPDATESlovacia – România, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY (marţi, 21:45). Fără Mircea Lucescu pe bancă

23:32 30 mart.

Care a fost, de fapt, diagnosticul primit de Mircea Lucescu! Dezvăluirea din partea FRF: “Șansă mare”

23:26 30 mart.

De ce Daniel Pancu nu vrea să antreneze echipa naţională. Dezvăluirea lui Florin Prunea: “Niciodată”

22:53 30 mart.

Steaua, la un pas de prima ligă? Ministrul Apărării a făcut anunțul: „Indiferent cine se supără!”

22:40 30 mart.

Salariu de 14 milioane € pe an pentru viitorul antrenor al lui Radu Drăguşin la Tottenham

1 Doi jucători nu mai intră în planurile lui Gică Hagi la naţionala României. Gigi Becali ştie cine sunt 2 Putin, anunț în ziua cea mare: „Rusia este pregătită” 3 A refuzat FRF! Fostul antrenor de la FCSB i-a spus “NU” lui Burleanu: “Mie mi s-a propus” 4 Nebunie în Italia. 30.000 de fani au umplut Piazza dei Signori după promovarea din liga a treia 5 “Schimb yala de la uşă”. Mircea Lucescu, dialog incredibil cu soţia Neli, pe patul de spital: “FRF l-a disperat” 6 Mircea Lucescu, director tehnic la o echipă din fotbalul românesc? Anunţul făcut de un oficial FRF
Citește și