“A zis că îi este frică!” Ce i-a interzis Gigi Becali soţiei sale să facă. Dezvăluiri din intimitatea familiei

Publicat: 17 mai 2021, 19:38

Comentarii
A zis că îi este frică! Ce i-a interzis Gigi Becali soţiei sale să facă. Dezvăluiri din intimitatea familiei

Ce nu are voie să facă Luminiţa Becali

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Luminiţa Becali, interdicţie din partea lui Gigi Becali. Florin Nedelcu, translator și ofițer de legătură al UEFA la București, a dezvăluit un episod fabulos care i-a avut în prim plan pe Gigi Becali şi Luminiţa Becali. Acesta a povestit un episod produs la 2006, când echipa lui Gigi Becali a jucat la Madrid cu Real, în grupele UEFA Champions League.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali i-a oferit atunci mii de euro Luminiţei Becali pentru a-şi lua haine de la cele mai tari firme. Femeia a refuzat să ia toţi banii şi a plecat cu o sumă mai mică la cumpărături.

Nedelcu a dezvăluit că, de fiecare dată, Gigi Becali îi cere soţiei sale să îşi cumpere doar haine de firmă. Nu la fel s-a întâmplat şi atunci, când Luminiţa Becali a cumpărat o haină care nu era de firmă. De teamă să nu fie certată, Luminiţa Becali i-a cerut ajutorul lui Florin Nedelcu.

Luminiţa Becali, interdicţie din partea lui Gigi Becali

A cumpărat mici chestii și, la un moment dat, am intrat într-un magazin oarecare, la Il Corte Ingles, unde a văzut pe un meanechin o haină de piele culoarea coniac. S-a uitat la preț, 800 de euro. „Cred că asta nu e de piele”. Mi-am dat cu părerea spunând că e de piele, însă nu e de firmă, iar după ce a probat-o, și-i venea turnat, a zis că îi este frică să o cumpere, că dacă vede Gigi că nu e de firmă, o s-o certe.

Eu aveam un prieten la Galeria Preciadas, unde se găsea magazinul și știam că există o croitorie pentru magazine. L-am sunat și l-am rugat dacă poate să schimbe căptușeala și o emblemă. Am dat haina acolo, cât ne-am mai plimbat prin magazine, într-o oră au terminat. Haina de 800 de euro devenise Gucci“, a mai spus Nedelcu  pentru Playsport.

Reclamă
Reclamă

Luminiţa Becali, reacţie memorabilă când a aflat că soţul ar avea o amantă

Gigi Becali a fost acuzat recent că ar fi înşelat-o pe Luminiţa cu Tania Budi. Finanţatorul de la FCSB a dezvăluit ce reacţie a avut soţia lui în momentul în care a auzit această informaţie pe care o neagă cu vehemenţă.

“A venit nevastă-mea a și început să râdă, Rizea ăla, un maimuțoi de om că știe el că nu știu că Tania Budi, n-am văzut-o pe Tania Budi, am văzut-o acum 23 de ani la o nuntă în America, nu am mai văzut-o în viața mea. 

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va avea mai multe goluri marcate la Mondiale la finalul World Cup 2026?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
17:28

VIDEOAu cucerit Dallasul! Imagini virale cu suporterii croați, înaintea confruntării cu Anglia de la Cupa Mondială

17:03

NEWS ALERTFIFA a făcut anunțul momentului la Cupa Mondială! Ce se întâmplă cu Istvan Kovacs

17:00

Programul zilei a 7-a de la Campionatul Mondial 2026. Partidele transmise în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY

16:51

Veste excelentă pentru FCSB! Decizia luată de Auda, în ziua tragerii la sorți din Conference League

16:40

Davor Suker a detonat bomba chiar în timpul Campionatului Mondial 2026: “Luka Modric se întoarce la Real Madrid”

16:30

Alertă la FCSB! Gigi Becali își poate pierde vedeta: salariu de 3 milioane de euro

1 Gigi Becali s-a răzgândit! Nu-i mai prelungeşte contractul. O nouă plecare de la FCSB 2 O nouă plecare de la FCSB! A decis să rezilieze. Cum l-a deranjat Gigi Becali! 3 FRF, înfrângere la TAS! E obligată să renunţe la o regulă importantă din Liga 1! Reacţia forului condus de Burleanu 4 FCSB transferă atacant! Mihai Stoica anunță “acordul”: “Mi-a dat Gigi OK-ul” 5 Gigi Becali îl transferă pe Joao Paulo pe o sumă uriaşă: “Imediat îl dau” 6 “Mulțumim, Dennis Politic!” I-a fost anunţată plecarea. Ce se întâmplă cu atacantul FCSB-ului
Citește și