Foto

“M-am săturat de mizeria lui”. Anamaria Prodan s-a dezlănţuit la adresa lui Laurenţiu Reghecampf: “Este compromis definitiv”

Gabriel Zamfirescu Publicat: 3 decembrie 2021, 9:07

Comentarii
“M-am săturat de mizeria lui”. Anamaria Prodan s-a dezlănţuit la adresa lui Laurenţiu Reghecampf: “Este compromis definitiv”

Instagram Anamaria Prodan

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Anamaria Prodan nu s-a mai abţinut şi a lansat acuzaţii extrem de grave în scandalul divorţului de antrenorul Laurenţiu Reghecampf. Vedeta s-a decis să dea cărţile pe faţă şi a spus că pentru ea antrenorul este „mort”.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan s-a dezlănţuit

Decizia lui Laurenţiu Reghecampf de a divorţa de Anamaria Prodan după 15 ani de relaţie a făcut-o pe vedetă să iasă în public şi să îl desfiinţeze pur şi simplu pe antrenor. Mai mult, Anamaria Prodan este convinsă că Reghe va avea din ce în ce mai multe probleme din acest moment. „Un om, un tată, un bărbat care nu merită respectul nimănui. Pentru noi el a murit de multă vreme. Am mai spus! Am încercat să-l trezim. V-am spus că este compromis definitiv. Acesta este doar începutul degradării lui. Urmăriți traseul si îmi veţi da dreptate.

Mă rog să nu-l mai vadă băiatul meu, căci abia reușim să ascundem mizeria lui! Serios. Chiar m-am săturat de mizeria lui Reghecampf, chiar am muncit o viață întreagă şi eu, si copiii mei ca să asistăm şi să fim întrebați de niște… cum să-i numesc? Vă las pe Dvs! Noi preferăm să rămânem cu imaginea unui bărbat cu B mare, unui tată cu T mare, chiar dacă azi nu există așa ceva. Reghe este azi exemplul negativ pentru generațiile de fotbaliști tineri care nu au voie să se uite la el şi la ce a ajuns”, a spus Anamaria Prodan, conform realitateasportivă.net.

Divorţul anului în România

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf vor divorţa după aproximativ 15 ani de căsnicie. Antrenorul a fost cel care a anunţat că a depus actele de divorţ chiar dacă agentul susţine că nu a primit nimic în acest sens. Reghecampf şi-a refăcut viaţa alături de Corina Caciuc alături de care va deveni tată de băiat la finalul lunii mai a anului viitor. Mai mult, se pare că cei doi s-au mutat deja împreună şi urmează să se căsătorească după ce divorţul de Anamaria Prodan se va oficializa.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuși Marius Baciu să ducă FCSB în preliminariile Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:12

Ultimul dans pentru Neymar! Starul Braziliei a fost convocat de Carlo Ancelotti pentru Cupa Mondială

23:57 18 mai

Arsenal, pas uriaș către titlu după 24 de ani! „Tunarii” au învins prin golul lui Kai Havertz

23:51 18 mai

VIDEOSuedia – Cehia 3-4 și Germania – Elveția 1-6, la Campionatul Mondial de hochei. Spectacol pe gheață

23:48 18 mai

Decizia radicală luată de Gigi Becali după ce Craiova a cucerit eventul! A spus şi de ce nu-l felicită pe Rotaru

23:29 18 mai

Adrian Mihalcea, în lacrimi după ce şi-a retrogradat fosta echipă! Reacţia antrenorului

23:20 18 mai

Gică Popescu, discurs furibund după ce Farul a picat pe loc de baraj: „Avem probleme serioase. Mi-e frică de retrogradare”

1 Scandal în Craiova Maxima după ce Universitatea a făcut eventul. “O să îți fie rușine să mai calci prin Bănie” 2 FCSB are antrenor! Surpriză uriașă a lui Gigi Becali: “L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe un an” 3 Pe lângă Baiaram, un alt jucător de la Universitatea Craiova pleacă. Merge în Italia! 4 Primul mare jucător care pleacă de la Real Madrid, înainte de era “Jose Mourinho”. Anunţul oficial 5 S-au stabilit ziua și ora pentru FCSB – FC Botoșani, primul baraj de Conference League. Anunțul LPF 6 Titular după doi ani la FCSB! Cine este marea surpriză a lui Lucian Filip pentru meciul cu Hermannstadt
Citește și