Foto

“Mă iei de proastă şi începi să mă deranjezi!”. Anamaria Prodan îl dă de gol pe Laurenţiu Reghecampf. Ce i-ar fi spus antrenorul despre Corina Caciuc

Gabriel Zamfirescu Publicat: 21 ianuarie 2022, 12:24

Comentarii
“Mă iei de proastă şi începi să mă deranjezi!”. Anamaria Prodan îl dă de gol pe Laurenţiu Reghecampf. Ce i-ar fi spus antrenorul despre Corina Caciuc

Colaj Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Scandalul divorţului dintre Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf escaladează. Vedeta a făcut publice mai multe mesaje pe care antrenorul i le-ar fi arătat. Se pare că acesta nu ar fi vrut, de fapt, să se separe de femeia care a stat alături aproape 15 ani.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan îl dă de gol pe Laurenţiu Reghecampf

Anamaria Prodan îl dă de gol pe actualul ei soţ şi a lansat acuzaţii grave la adresa acestuia. Între timp, Reghe a depus actele de divorţ, iar prima înfăţişare la tribunal va avea loc pe 7 februarie. Vedeta spune că soţul eu este șantajat de Corina Caciuc şi a făcut publice mesajele pe care le-ar fi primit de la acesta. „Am toate discuțiile de la el, uite ce scrie aici, e adresa domnișoarei. Ce este asta? Este un link cu divorț, îl învăța cum să divorțeze, că el tot îi spunea: ‘E pandemie, nu se poate divorța acum’. Sunt de la Reghe, redirecționate toate. Uite ce îmi scrie aici Reghecampf, ce îi spune domnișoara: ‘Hai că mă iei deja de proastă prea mult și începi să mă deranjezi’.

Cum a cunoscut-o antrenorul pe Corina Caciuc

De ce? Pentru că Reghecampf mințea că nu poate divorța acum, probabil că în mintea lui nu a vrut niciodată să divorțeze, dar părerea mea, cred că îl are cu ceva la mână. Nu ai cum să decazi așa. Uite mesajele, de la soț către mine. Iubi Soare îi spuneam eu, așa trecut. Toate aceste mesaje, uite ce spunea despre domnișoară, ia uite unde a agățat-o: ‘Am agățat-o la bar la Zooma, a venit și mi-a cerut niște bani, am băut’. Eu deja am prins transferurile de bani, care erau făcute ca ‘ajutor familie’.

Azi îmi scrie: ‘Poate ai uitat că mai am foarte multe mail-uri cu această adresă de mail, de la așa numita agenție de escorte, creată de tine. Tot ceea ce ai făcut e hărțuire. Toate lucrurile acestea vor ajunge la tine’. El se chinuiește să arate tuturor că iubita lui nu a făcut prostituție”, a dezvăluit vedeta la podcastul lui Codin Maticiuc.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va califica Universitatea Craiova într-o grupă europeană după ce a luat eventul?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:57

Ce l-a iritat pe Alex Chipciu la final: “Să nu mă mai chemaţi!”

23:44

Valentin Mihăilă a apărut alături de Mihai Rotaru după ce Craiova a luat eventul! Mesaj tranşant despre revenire

23:21

FotoUniversitatea Craiova, noua campioană a României! Imagini fantastice de la sărbătoarea de titlu a oltenilor

23:20

Coelho le-a mulţumit jucătorilor pentru event: “Felicitări lor pentru ce au făcut”

23:08

Reacţia scurtă a lui Mihai Rotaru. A întrerupt imediat interviul: “Lăsaţi”

23:07

Adrian Rus, anunţ despre viitorul lui după ce a cucerit eventul cu Universitatea Craiova!

1 Surpriza pregătită de Filipe Coelho pentru primul 11 al Universităţii Craiova, la meciul de titlu cu U Cluj 2 UPDATEXabi Alonso a semnat şi a fost prezentat oficial la Chelsea. Când va prelua echipa 3 Mirel Rădoi, făcut praf în Turcia după ce a pierdut toate meciurile: “Rămas bun într-un mod trist” 4 Gigi Becali a luat decizia la FCSB, înaintea ultimei etape de play-out. Lucian Filip a confirmat: “Patronul vrea să-i vadă” 5 Jackpot pentru Universitatea Craiova după ce a câştigat titlul! Câţi bani intră în conturile lui Mihai Rotaru 6 FotoFanii olteni, banner xenofob la “finala” de titlu cu U Cluj! Nu i-au iertat nici pe Atanas Trică şi Ţicleanu
Citește și