Chiar dacă a provocat moartea unui tânăr, Mario nu este în acest moment căutat prin Interpol, susţine romaniatv.net. O asistentă personală îl ţine departe de România.
Mario Iorgulescu, acuzat de omor și conducere sub influența băuturilor alcoolice și a altor substanțe
Mario Iorgulescu a provocat un accident rutier în septembrie 2019, în urma căruia Dani Vicol, un tânăr de 24 de ani, a murit. Fiul lui Gino Iorgulescu se află internat într-o clinică din Italia.
Mario Iorgulescu este acuzat de comiterea infracţiunilor de omor şi conducere a unui vehicul sub influenţa băuturilor alcoolice sau a altor substanţe.
Mario Iorgulescu a provocat un grav accident de circulaţie în septembrie anul trecut, când a condus o maşină cu 162 de kilometri pe oră într-o zonă în care limita legală era de 50 de kilometri pe oră.
- Mario Iorgulescu a fost dat în urmărire internaţională
- Fiul şefului LPF este acuzat de omor
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- (P) Ultima etapă din Superliga 2025 începe vineri: Interes maxim pentru Rapid vs FCSB
- Amanta fostului miliardar român, implicată în “schema” prin care acesta şi-a pierdut averea: “Nu aveau ce mânca”
- (P) E-Factura în construcții și transporturi: de ce este obligatorie și cum se aplică
- Bayern Munchen, taxată de UEFA după incidentele de la meciul cu Sporting. Ce sancțiuni au primit bavarezii
- (P) Oxigenul hiperbaric: soluție pentru sportivi






























