Închide meniul
Foto

Mihaela Borcea, dezvăluiri fără precedent despre băiatul său cel mic care se iubeşte cu o tânără de o frumuseţe uimitoare

Valentin Pîrcălabu Publicat: 17 iunie 2023, 9:26

Comentarii
Mihaela Borcea, dezvăluiri fără precedent despre băiatul său cel mic care se iubeşte cu o tânără de o frumuseţe uimitoare

Mediafax Foto / Mediafax Foto via Hepta

Mihaela Borcea a făcut dezvăluiri fără precedent despre băiatul său care se iubeşte cu o tânără de o frumuseţe uimitoare. Gemenii pe care Cristi Borcea îi are din căsnicia cu Mihaela, pe frumoasa Melissa şi pe Angelo, împlinesc 20 de ani. Cei doi fraţi nu vor fi unul lângă altul de aniversarea lor, aşa cum s-a întâmplat la majorat.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mai mult, nici Cristi Borcea nu va fi alături de niciunul dintre cei doi. Superba Melissa este în SUA, acolo unde se află la studii, în timp ce Angelo este alături de mama sa în Grecia. Acesta va avea partea şi de o petrecere surpriză din partea mamei sale.

De altfel, Angelo a mai avut parte de o surpriză şi din partea tatălui său, care l-a sărbătorit în avans.

Mihaela Borcea, dezvăluiri fără precedent despre baiatul său cel mic

Petrecem în Grecia cu băiatul. Fata e în America, acolo studiază. Nu avea cum să vină. O pupăm de la distanță, pe chat. O vom sărbători cu un tort, în lipsă.

Tatăl său l-a sărbătorit deja în București. Acum e cu mama. Eu îi voi face o petrecere surpriză. Și ceva bănuți, ca și cadou. Pentru că acum e mare. Noi vrem ca toți copiii noștri să aprecizeze fiecare lucru pe care-l primesc. Nu suntem chiar singuri aici. Am ales și un dress cod pentru această petrecere care trebuie respectat”, a spus Mihaela Borcea pentru cancan.ro.

Reclamă
Reclamă

Mihaela Borcea a continuat cu dezvăluirile şi a spus că Angelo a fost cel mai apropiat de ea dintre toţi copiii pe care îi are cu Cristi Borcea.

„Angelo a fost tot timpul apropiat de mine foarte mult, el e cel mai mămos. Ursulețul. Era într-o competiție cu celălalt băiat. Deși sunt cinci ani diferență. Cel mare venea la spital, îmi pupa burtica. Și spunea că abia așteaptă să-și cunoască frații. Dar când a ajuns acasă și a văzut el că s-au schimbat rolurile, nu mai era așa”, a mai spus Mihaela Borcea.

Angelo Borcea are o relaţie cu o tânără superbă din Timişoara. Denisa este extrem de activă şi pe reţelele de socializare, acolo unde postea imagini de senzaţie. Fiul lui Cristi Borcea se iubește de mai mult timp cu Denisa, cea care studiază la Facultatea de Arhitectură și Urbanism din Timișoara. (VEZI IMAGINI ÎN GALERIA FOTO CU DENISA, IUBITA LUI NAGELO BORCEA)

Reclamă

Cu o avere estimată la peste 80 de milioane de euro, fostul patron al lui Dinamo are 9 copii cu 4 femei. A lăsat de înţeles, de mai multe ori, că nu vrea să se oprească aici.

Omul de afaceri a mai fost însurat cu Mihaela Borcea (între anii 1988-2011) și cu Alina Vidican (2011 – 2016). Valentina Pelinel și Cristi Borcea au împreuna 3 copii: Milan și gemenele Indira și Rania. Cu prima sa soție, Mihaela, fostul patron al lui Dinamo are un băiat, Patrick, şi gemenii Antonia şi Angelo. Cu a doua soţie, Alina Vidican, are alți doi copii: George Alexandru şi Gloria. Borcea mai are o fetiță, Carolyn , din relația cu Simona Voiculescu.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga titlul la piloţi în Formula 1, în 2026?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
17:09
“Mai sunt șanse la Scudetto?”. Ce a spus Allegri despre lupta cu Interul lui Chivu și Derby della Madonnina
16:44
Controversă uriaşă în Fulham – Tottenham, cu Radu Drăguşin în prim-plan! Igor Tudor “a luat foc”. Explicaţia Premier League
16:40
Dinamo – FC Argeş LIVE TEXT (18:00). Miză uriaşă pentru play-off. Ultima şansă pentru FCSB. Echipele de start
16:38
Florin Bratu revine în Liga 1! Cu cine semnează + cine vine în locul său la CS Dinamo
16:34
LIVE SCOREFulham – Tottenham 2-0. Radu Drăgușin, în centrul unei faze controversate la golul 1 primit de Spurs
15:36
Neluțu Varga i-a pus gând rău lui Gigi Becali: „O să aibă surprize mari”. Planuri uriașe anunțate de patronul CFR-ului
1 Filipe Coelho a făcut anunțul, după Craiova – Metaloglobus 2-1: „Este prima dată pentru acest club” 2 Excludere și retrogradare din Liga 1! Asta riscă FCSB dacă amenințările lui Gigi Becali devin realitate 3 Daniel Pancu anunță o decizie șocantă, după ce a calificat-o pe CFR în play-off: „Nu suntem compatibili. Ne putem despărți” 4 “Caz penal” Ministrul Apărării s-a revoltat contra CSA, după ce a anunţat că vrea să schimbe legea pentru Steaua 5 Surpriza lui Mircea Lucescu pentru barajul cu Turcia! Jucătorul pe care l-ar convoca în premieră la naţională 6 FotoDan Şucu l-a cooptat pe un fost premier al României într-o afacere de 400 de milioane de euro!
Citește și