Moment șocant în Chipinque Ecological Park, de lângă Monterrey, Mexic. Trei femei au fost prinse de o ursoaică în timp ce ieșiseră la plimbare. Acestea au fost filmate de alți turiști în timp ce erau inspectate de animalul curios.
Ursoaica se pare că a fost atrasă mai mult de una dintre femei, pe care o inspectează de aproape, o miroase de mai multe ori, și chiar se ridică în două picioare pentru a o mirosi mai bine, timp în care femeia, incredibil, își face un selfie!
Celelalte două femei stau speriate și privesc cum ursoaica încearcă să o muște ușor pe femeie și să o zgârie ușor cu ghearele. În cele din urmă, animalul pleacă fără a le ataca agresiv pe cele 3 femei înmărmurite de frică.
Iată mai jos imaginile incredibile cu întâlnirea dintre cele 3 femei și ursoaica:
- Prăbuşire totală pentru fostul iubit al lui Laurette! Unde a ajuns Magaye Gueye
- Afacerea în care românul celebru ales primar cu o majoritate zdrobitoare a investit o sumă uriaşă
- “Ca la Năstase sau la Nadia” Planul milionarului român care are avion privat, dar merge cu metroul!
- Greşelile care l-au costat sute de mii de euro pe milionarul român de numai 29 de ani!
- (P) Ce plante sunt potrivite pentru un plus de eleganță în casa ta?
































