Motivul pentru care fiul lui Cristi Borcea nu a participat la examenul de Bacalaureat

Antena Sport Publicat: 3 iulie 2020, 15:26 / Actualizat: 11 mai 2021, 19:44

Comentarii
Motivul pentru care fiul lui Cristi Borcea nu a participat la examenul de Bacalaureat

Patrick Borcea a avut ghinion

Patrick, ajuns la 23 de ani, şi-a amânat susţinerea probelor de BAC, din cauza faptului că şi-a rupt mâna pe terenul de fotbal. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

”Patrick s-a înscris la examenul de bacalaureat, dar și-a rupt mâna la fotbal. I-am spus să nu se prezinte, chiar dacă avea posibilitatea ca un profesor să-i transcrie lucrarea după dictare. 

Numele Borcea atrage atenția și ar fi apărut suspiciuni. Trebuie să învețe și să dea examen la sesiunea următoare”, a spus Cristi Borcea, pentru Libertatea. 

Patrick a preferat să nu susţină probele la liceul din comuna Cetate, din Dolj, acolo unde are şi nişte afaceri. El avea varianta unui profesor căruia să îi dicteze lucrarea, dar nu a ales această variantă. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Unde se va opri Bodo/Glimt în această ediţie a Ligii Campionilor?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
20:36

VideoJurnal Antena Sport | Toate drumurile duc spre titlu

20:30

LIVE SCORESamsunspor – Rayo Vallecano 0-0. Andrei Raţiu e titular. Programul optimilor Confernece League

20:28

LIVE SCOREPatru meciuri se joacă ACUM în optimile Europa League. Celta Vigo – Lyon (LIVE SCORE, 22:00)

20:02

LPF a anunțat programul etapei a doua din play-off și play-out. Când se joacă Dinamo – Craiova și CFR – Rapid

19:29

Gigi Becali, libertate totală pentru Mirel Rădoi: “Fă ce vrei, finule”. Ce a spus despre sistemul FCSB-ului

19:23

“Mi-a zis: «Dar ce faci, te droghezi?»”. Gică Popescu, poveste fabuloasă cu Gică Hagi la Galatasaray

1 S-a supărat şi a plecat de la FCSB! Mihai Stoica a confirmat: “Am semnat încetarea contractului” 2 Gică Popescu ştie cine îl poate învinge pe Răzvan Burleanu în lupta pentru şefia FRF: “Unul singur” 3 Ce fost jucător de la Rapid a adus Mirel Rădoi la FCSB. A dat echipa în judecată, după şapte sezoane bifate în Giuleşti 4 Liber la FCSB! Ce anunţ face Iuliu Mureșan despre transferul lui Matei Ilie 5 Rapid vrea să transfere atacantul momentului din Liga 1! Şi FCSB s-a interesat de el 6 Gigi Becali a rostit trei nume: Băluță, Cicâldău şi Macalou! “Am făcut ce am vrut eu…”
Citește și